Co dalej z Magdaleną Ogórek w TVP?! ZABRAŁA GŁOS!

Podczas gdy w TVP nastroje są raczej nietęgie, Magdalena Ogórek ma na najbliższą przyszłość zupełnie inne plany. Jak ogłosiła, niebawem wyjeżdża z Polski. Po fali artykułów w mediach odniosła się do sprawy. “Słuchajcie…”.

Od kilku dni media informują, że nastroje na Woronicza raczej nie należą do najlepszych. Wszystko wskazuje na to, że większościowy rząd stworzy wkrótce zjednoczona opozycja, a Prawo i Sprawiedliwość wraz z koalicjantami żegnają się z władzą. Z tego powodu wielu pracowników TVP ma martwić się o swój los, a perspektywy rynkowe są dla nich podobno niezbyt optymistyczne.

Magdalena Ogórek ogłasza, że wyjeżdża z Polski. Wskazała powód

Podczas gdy komentujący w sieci radzą Danucie Holeckiej czy Michałowi Rachoniowi pakować swoje rzeczy, Magdalena Ogórek ma na najbliższy czas nieco inne plany. Jak ogłosiła na Instagramie, planuje niebawem wyjechać z Polski i już wie, jak spożytkuje czas poza granicami kraju.

W przyszłym tygodniu wylatuję do Rzymu, ponieważ pół roku temu dostałam zgodę na badania w takiej sekcji Archiwów Watykańskich, na której szczególnie mi zależało – wyznała na Instastories.

Po jej słowach pojawiła się lawina medialnych publikacji, w których łączono jej wyjazd właśnie z nadchodzącymi zmianami w TVP. Okazuje się, że nic bardziej mylnego, bo “twarz” publicznego nadawcy nie opuszcza Polski na stałe, a zaledwie na kilka dni. Do medialnego zgiełku odniosła się tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli na Instastories.

Mój wyjazd do Rzymu żyje swoim życiem. Wiem, że funkcjonujemy w czasach postprawdy, ale jednak warto słuchać (i czytać) ze zrozumieniem. Obiecuję stories z Wiecznego Miasta, widzimy się za tydzień – zapowiedziała.

Do slajdu dołączyła też nagranie, w którym krótko zabrała głos.

Dwa słowa komentarza, bo czytam takie bzdury w mediach, albo też niektórzy celowo wypaczają sens tych wszystkich artykułów. Słuchajcie, ja lecę do Rzymu na niecały tydzień, bo mam Archiwa Watykańskie do przeszukania.

Próbowaliśmy skontaktować się z Magdaleną Ogórek w tej sprawie, ale do momentu publikacji nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Co dalej z Magdaleną Ogórek w TVP?! ZABRAŁA GŁOS!
Magdalena Ogórek odnosi się do medialnych publikacji (Instagram.com)
Co dalej z Magdaleną Ogórek w TVP?! ZABRAŁA GŁOS!
Magdalena Ogórek (AKPA)
Co dalej z Magdaleną Ogórek w TVP?! ZABRAŁA GŁOS!
Magdalena Ogórek (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *