Natalia Ruś “Najjjka” po raz kolejny dała się we znaki internautom. Katoinfluencerka przypomniała obserwatorom, dlaczego nie należy obchodzić Halloween.

Natalia Ruś “Najjjka” to polska tiktokerka oraz youtuberka. Rozpoznawalność zdobyła głównie przez wygłaszanie bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Wielokrotnie krytykowała antykoncepcję, aborcję, środowisko LGBT+ oraz Ukraińców.

We wtorek 31 października wiele osób będzie świętowało Halloween. Najjjka na TikToku powiedziała, co o tym myśli.

Najjjka krytykuje Halloween

W sobotę 28 października Najjjka udostępniła film na TikToku. W materiale poinformowała, dlaczego nie należy obchodzić Halloween.

– Halloween to tak naprawdę czczenie śmierci, cieszenie się ze śmierci, przebieranie się za jakieś upiory straszne, przerażające, porażające. A ja pragnę żeby w mojej duszy jednak grały najpiękniejsze melodie, a nie jakieś straszne przeraźliwie dźwięki wręcz z horrorów – powiedziała Najjjka.

trwa ładowanie posta…
– Skoro jestem dzieckiem bożym i na pierwszym miejscu stawiam Boga, to nie mam zamiaru uczestniczyć w jakichkolwiek zabawach halloweenowych. Dla wielu ludzi to jest tylko i wyłącznie zabawa, natomiast od zabawy może się rozpocząć coś niezbyt dobrego dla naszej duszy. Takie zabawy przyczyniają się do wejścia, do zapoznania się z tym złem, do utożsamiania się ze złem i usprawiedliwiania złych rzeczy, które nie pochodzą od Pana Boga. Te wszystkie zabawy halloweenowe, jakieś makijaże itd. mogą być zagrożeniem duchowym. Byłam na egzorcyzmach i swoje widziałam – kontynuowała.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Pod filmem Najjjki próżno szukać pozytywnych komentarzy. Większość internautów nie zgadza się z jej podejściem do Halloween.

Komentarze pod tiktokiem Najjjki
Komentarze pod tiktokiem Najjjki (internauci , TikTok)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *