-Kochanie, lada dzień bierzemy ślub. To ostatni moment, byś dowiedziała się prawdy.-Po tych słowach chłopaka Iza wstrzymała oddech.

Iza i Karol poznali się w dość zwyczajny sposóbKtóregoś dnia dziewczyna robiła zakupy w super markecieSkierowała się do wyjścia z torbamia tam lałowięc dziewczynie nie pozostało nic innego jak czekaćWtedy zauważyła obok siebie chłopakaktórego twarz od razu wydała się jej znajomaKiedy zaczęli rozmawiaćchłopak potwierdził jej przypuszczeniawłaśnie spotkała po latach przyjaciela z dzieciństwaIza nie mogła w to uwierzyćRozmawiało im się tak dobrzeże postanowili spotkać się kolejny raz za kilka dni,  a po kilku tygodniach zostali parą.

Rok później Karol zaproponował Izie wyjazd w swoje rodzinne stronyzgodziła się od razuNie spodziewała się jednak niespodzianki,  jaką zorganizował ukochanyWieczorem na kolacji w pięknej restauracji Karol uklęknął i poprosił  o rękęIza bez wahania zgodziła się za niego wyjśćKilka miesięcy później mieli zaplanowany ślubktóry zbliżał się wielkimi krokamiPrawie wszystko było już gotowe do ich wielkiego dniaSpacerowali po parkukiedy Iza zauważyła dziwne zachowanie wybrankawyraźnie posmutniał i był przybityPostanowiła zapytać goco się stało.

Kochanielada dzień bierzemy ślubTo ostatni momentbyś dowiedziała się prawdyPo tych słowach chłopaka Iza wstrzymała oddech na krótką chwilęnie wiedziała czego się spodziewaćW jej głowie pojawił się niepokój.  Karol przyznał sięże nie jest jej przyjacielem z dzieciństwaCo prawda nosił on takie samo nazwisko i imięco dawny przyjaciel Izy. Kiedy się spotkaliod razu się w niej zakochałdlatego postanowił podać się za tegoz którym go pomyliłaPrzerażała go myślże może  stracićpostanowił wszystko jej powiedziećOna jednak mocno go przytuliła i odpowiedziałaZaskoczyłeś mnieto prawda.  Kocham Cię mimo toa nawet jeszcze bardziej, nie wyobrażam sobie wspanialszego męża.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *