Milena po powrocie ze szkoły zobaczyła puste półki w szafie swojej siostry, a jej siostrzenica leżała w swoim łóżeczku i płakała.

Milena to moja koleżanka z klasy, chodzimy do klasy maturalnej. Niedawno przyszła do mnie zalana łzami i opowiedziała mi, co się stało. Milena ma siostrę Martę, która jest 7 lat od niej starsza. Marta dwa lata temu wyszła za mąż, ale szybko się rozwiodła, mąż ją zostawił, gdy zaszła w ciążę. Po rozwodzie wróciła do mieszkania rodziców. Wkrótce urodziła się siostrzenica Mileny, Iga.
Miesiąc później Marta przestała wracać do domu. Chodziła do klubów i w ogóle nie dbała o dziecko. Milena wzięła na siebie wszystkie obowiązki rodzicielskie. Na pomoc rodziców nie mogła za bardzo liczyć, mieli już swoje lata i byli schorowani. Było jej ciężko zajmować się dzieckiem i uczyć się do matury. Parę dni temu Marta wróciła do domu i powiedziała, że wyjeżdża z nowym chłopakiem do Anglii. Kiedy Milena była w szkole, jej siostra spakowała swoje rzeczy i wyjechała, porzucając swoje własne dziecko. Milena po powrocie ze szkoły zobaczyła puste półki w szafie swojej siostry, a jej siostrzenica leżała w swoim łóżeczku i płakała. Wzięła ją na ręce i zastanawiała się co teraz będzie? Oczywiście nie chce jej oddać do domu dziecka, ale bardzo martwi się, jak sobie z tym wszystkim poradzi.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *