Ten facet nie ma ani prezencji, ani pieniędzy! – oświadczył ojciec dziewczyny. Wkrótce pożałował swoich słów.

Kilka lat temu Kamil chodził do klasy z dziewczyną, która pochodziła z bogatego domu. Nie widzieli się od czasu ukończenia szkoły, jednak zapamiętał ją jako osobę, która otaczała się podobnymi sobie dzieciakami, tak zwaną “złotą” młodzieżą. W towarzystwie czuła się jak ryba w wodzie. Nikt jej nigdy niczego nie odmawiał a każdy chłopak uważał, że to zaszczyt mieć taką dziewczynę. Renata lubiła flirtować z chłopakami lecz z żadnym się nie umawiała.

Minęło kilka lat i niespodziewanie Kamil zobaczył Renatę i zdębiał. Wychodziła ze stacji metra trzymając za rękę całkiem przeciętnego faceta. Nie wyglądał na kogoś z wyższej klasy. Ot, zwykły, niczym się niewyróżniający mężczyzna.

Jakiś czas później Kamil ponownie ją spotkał i nawiązał z nią rozmowę. Zapytał ją wtedy o tego faceta. Zastanawiał się co ona w nim widziała.

– Nie jest bogaty ani super przystojny, za to jest szczery, dobry i wierny.- usłyszał odpowiedź Renaty.

Był zaskoczony odpowiedzią. Nie spodziewał się, że Renata ceni takie wartości. Uważał ją za płytką, rozpuszczoną córkę bogacza. Jak się okazało, ojciec dziewczyny nie był przychylny jej związkowi. Pokłócili się i Renata wyprowadziła się z domu. Zamieszkała z Tomkiem, było im dosyć ciężko finansowo a Renata nie chciała o nic prosić ojca. Po kilku latach Tomek założył firmę i odniósł sukces. Ich sytuacja materialna bardzo się poprawiła, więc wzięli wystawny ślub. Ojciec Renaty nie przyszedł na ślub i dziewczyna do tej pory nie ma z nim kontaktu.

Podobno ojciec żałował, że doprowadził do wyprowadzki córki. Nie docenił zalet chłopaka, który kochał jego córkę a teraz jest już za późno. Chciałby uczestniczyć w życiu jedynej córki, honor mu jednak nie pozwala na przyznanie, że się bardzo pomylił.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *