Maciej Stuhr tajemniczo o stanie zdrowia Jerzego Stuhra: “Tata jest na OIOM-ie”

W najnowszym wywiadzie Macieja Stuhra nie zabrakło pytań dotyczących Jerzego Stuhra. W pewnym momencie Kuba Wojewódzki zapytał aktora, czym obecnie jego ojciec dojeżdża do pracy. W odpowiedzi Maciej dał do zrozumienia, że aktor zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Maciej Stuhr bez wątpienia należy do grona najbardziej rozchwytywanych rodzimych aktorów. 47-latek regularnie pojawia się na ekranie, często publicznie wypowiada się także na tematy związane z polską sceną polityczną czy problemami dotykającymi nasze społeczeństwo. W ostatnich miesiącach w rodzimych mediach sporo mówiło się także o rodzinie Stuhra, a wszystko to za sprawą skandalu z udziałem jego ojca, Jerzego Stuhra. W ubiegłym roku aktor spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. W marcu 76-latek został zaś skazany na karę grzywny w wysokości 12 tysięcy złotych, otrzymał również trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Maciej Stuhr w nowym wywiadzie. Mówi o stanie zdrowia ojca

Maciej Stuhr już kilkakrotnie publicznie wypowiadał się na temat głośnego incydentu z udziałem ojca. Ostatnio poruszył wspomniany temat, goszcząc w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Podczas poniedziałkowej rozmowy prowadzący program zapytali swojego gościa m.in. o to, czy wypadek Jerzego Stuhra powiedział aktorowi “coś nowego” na temat ich relacji.

W pewnym momencie rozmowy Kuba Wojewódzki postanowił ponownie nawiązać do wypadku z udziałem aktora. Dziennikarz zapytał Macieja Stuhra o to, w jaki sposób obecnie jego ojciec dojeżdża do pracy. W odpowiedzi 47-latek dał do zrozumienia, że aktualnie Jerzy Stuhr zmaga się z problemami zdrowotnymi.
Czym tata dojeżdża do pracy dzisiaj? – zapytał Wojewódzki.

Tata mój jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim jedzie sobie czasem na spacer – odpowiedział tajemniczo aktor.

Maciej Stuhr tajemniczo o stanie zdrowia Jerzego Stuhra: "Tata jest na OIOM-ie"
Maciej Stuhr w nowym wywiadzie. Mówi o stanie zdrowia ojca (AKPA, Niemiec)
Maciej Stuhr tajemniczo o stanie zdrowia Jerzego Stuhra: "Tata jest na OIOM-ie"
Maciej Stuhr w nowym wywiadzie. Mówi o stanie zdrowia ojca (AKPA, AKPA, Krzemiński Jordan)
Maciej Stuhr tajemniczo o stanie zdrowia Jerzego Stuhra: "Tata jest na OIOM-ie"
Maciej Stuhr w nowym wywiadzie. Mówi o stanie zdrowia ojca (AKPA, Kurnikowski)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *