Kobieta chciała porwać dziewczynkę, ale nie zdołała tego zrobić. Wpadła w osłupienie, gdy powiedziała jej te trzy słowa.

Żyjemy w dziwnym świecie, w którym dzieci nie mogą by spuszczane z oka, bo w innym wypadku może je spotkać coś złego. Niestety sprawy domowe, zawodowe czy rodzinne i różne inne obowiązki czy niespodziewane sytuacje zmuszają nas czasami do pozostawienia naszych dzieci bez opieki albo z naszymi bliskimi.

Zaraz państwo poznacie sztuczkę pewnej ostrożnej mamy, która dobrze podeszła do tego rodzaju problemu. Wyobraźcie sobie taką sytuację: kobieta zaczepia dziewczynkę, która jest w wieku 8 lat i mówi, że ma z nią iść, bo jej mama na nich czeka i prosiła, aby ją odebrać. Dziewczynka nie była zdezorientowana i zszokowała nieznajomą pytaniem: „A znasz hasło?”.

Widząc, że kobieta jest zdezorientowana i nie wie, jak na to odppowiedzieć, dziecko wykorzystało moment i uciekło. Dziewczynka postąpiła słusznie, ponieważ razem z mamą ustaliły, że wtedy, kiedy nie będzie mogła jej odebrać i w związku z yum wyśle po nią kogoś innego, to ta osoba będzie musiała podać hasło, które wcześniej wybrały.

Być może ten pomysł pewnego dnia uchroni Cibie oraz Twoje dziecko przed niebezpieczeństwem, a nawet tragedią.Wydaje się nam więc, że każdy rodzic powinien wziąć przykład z tej matki. Wymyślenie hasła to jakieś 5 minut, a może uratować życie! Zaniedbanie może prowadzić do katastrofalnych konsekwencji, tym bardziej, jeśli jest mowa o dzieciach.Dlatego udostępnij ten artykuł swoim znajomym w mediach społecznościowych!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *