Staruszek zemścił się na kasjerze w supermarkecie. Teraz będzie wiedział, jak powinno się rozmawiać z klientami.

Czy kiedykolwiek mieliście do czynienia z jakimiś szalonymi i irracjonalnymi zasadami obowiązującymi w różnych instytucjach państwowych i organizacjach? Wydaje mi się, że zostały wymyślone tylko po to, by irytować odwiedzających. Dzisiejsza historia opowiada o tym, jak można poradzić sobie w takiej sytuacji. Wszystko to wydarzyło się w supermarkecie, a głównym tego bohaterem był pewien starzec.

Starzec nie był niczym zdezorientowany i był w stanie poradzić sobie ze sprzedawcą. Staruszek postawił na taśmę pięć puszek karmy dla psów. Kasjer wtedy powiedział:
– Nie sprzedajemy karmy dla psów w takich ilościach bez żadnego dokumentu potwierdzającego posiadanie przez klienta tych zwierząt lub ich obecności w trakcie zakupów.

Staruszek trochę ponarzekał, ale wrócił do domu, przyprowadził psa i w końcu odebrał zakupy. Następnego dnia staruszek przyszedł do kasy z 3 dużymi paczkami suchej karmy dla kotów i powtórzyła się ta sama historia. Biedny staruszek musiała przyjść do supermarketu ze swoimi kotami. Następnego dnia starzec, po wejściu do supermarketu, natychmiast udał się do kasy, a w rękach trzymał kartonowe pudełko z dziurą na górze.

– Proszę, niech Pan położy tu rękę – staruszek poprosił kasjera.
Po kilku sekundach wahania kasjer włożył rękę do pudełka.
– Mam przeczucie, że w pudełku jest gówno! –
– Masz całkowitą rację, młody człowieku. Chcę kupić trzy rolki papieru toaletowego.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *