Dał żonie czas na wyprowadzkę, a sam poleciał do Bułgarii!

Zdarza się tak, że miejsce ukochanego męża zajmuje młodszy i atrakcyjniejszy kochanek. Dlaczego tak się dzieje? Co lub kto jest winny takiemu obrotowi spraw? Z jednej strony można tutaj mówić o winie żony, że zdradziła i wymieniła męża na lepszy model, ale niektórzy z pewnością zaczną doszukiwać się winy w mężczyźnie, który być może nie był wystarczająco dobry dla swojej żony. Gdzie leży więc prawda?

Młody kochanek

Sporo, a może nawet większość mężczyzn postrzega swoje małżeństwo jako osiągnięty cel, a nie stały proces wymagający zaangażowania i starań. Skoro są już po ślubie, to znaczy, że starać się nie trzeba, bo żona i tak przecież ciągle będzie przy nim.

Wtedy mężczyzna wierzy, że osiągnął już wszystko, przez co nie robi żonie niespodzianek, nie rozwija się, zaniedbuje wygląd zewnętrzny, a życie we dwójkę staje się przewidywalne, nudne i monotonne.

Nie twierdzę oczywiście, że kochający mąż powinien mieć sylwetkę modela czy kulturysty i zawsze zachwycać, ponieważ to przesada. Nie powinno się także zmieniać swojego wyglądu tylko dla partnerki, jednak dbać o siebie zawsze warto.

Poza kwestiami wyglądu naturalnym jest, że największą uwagę trzeba zwrócić na relacje z żoną.

Na szczęście znam też mężczyzn, którzy uważają, że całe życie muszą się starać o swoją kobietę i dbać o nią, ale niestety, tacy mężowie i partnerzy są jeszcze ciągle w mniejszości.

Z jednej strony faktycznie, możnaby się oburzyć, że kobiety niepsrawiedliwie traktują mężów i porzucają ich dla młodszych i bardziej energicznych kochanków. Z drugiej jednak strony można je jakoś zrozumieć, bowiem ileż można trwać w związku, w którym wszystko miało już miejsce i nie ma szansy na rozwinięcie?

Zdarza się także, że mężczyzna wygląda dobrze, stara się także w miarę, a mimo tego kobieta go porzuca. W czym zatem był problem? Może w niczym i kobieta zrobiła to po prostu tylko dla swojego kaprysu, a może po prostu już od dawna między nimi się nie układało i miała dość kłótni i ciągłych wyrzutów? Tak też się zdarza, a młodszego faceta przecież łatwiej będzie jej sobie podporządkować. Takich związek opiera się częściej na namiętności i zabawie, niż codziennych obowiązków.

Pojechałem do Bułgarii, żeby wkurzyć żonę

Moja kolega z pracy gdy tylko dowiedział się, że jego żona go zdradza, postąpił dosyć nietypowo. Znam go już wiele lat, ale nigdy szczególnie mi się nie zwierzał, dopiero ostatnio zaczął mi trochę więcej opowiadać o jego nieudanym związku. Ja z kolei uważam, że jego historia może dać wielu do myślenia, dlatego ją tutaj przytoczę.

Mężczyzna był w małżeństwie już ponad 15 lat. Niedawno dowiedział się o zdradzie żony – okazało się, że już dość długo trwała w romansie z pewnym młodszym mężczyzną. Postanowił więc, że wyśle jej SMS-a z wiadomością, że wie o jej romansie i daje jej kilka dni na zabranie swoich rzeczy i wyprowadzenie się z jego domu. Potem kupił bilet i poleciał do Bułgarii na wakacje.

Wyłączyła telefon, aby nie słuchać pretensji lub żałosnych tłumaczeń żony. Tym samym zemścił się na żonie, ponieważ poleciał do Bułgarii za pieniądze z ich wspólnego konta, nie zostawiając jej ani grosza.

A Wy jak byście postąpili w tej sytuacji?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *