Nieznajomy w autobusie zwrócił uwagę chłopcu, który jadł słodycze. Odpowiedź dziecka na zawsze zostanie zapamiętana przez wszystkich pasażerów.

Nieznajomy w autobusie zwrócił się do chłopca, który jadł batonik. Reakcja dziecka sprawiła, że wszyscy pasażerowie otworzyli szeroko oczy ze zdumienia! Chłopiec zjadł w autobusie czekoladowego batonika.

Potem dostał jeszcze jeden, a potem kolejny. Patrząc na niego, nieznajomy siedzący obok powiedział: „Czy wiesz, że czekolada jest bardzo szkodliwa dla zębów?”. Dziecko odpowiedziało: „Mój dziadek dożył 105 lat”.

Nieoczekiwana odpowiedź dziecka zdezorientowała mężczyznę, który zapytał: „Myślisz, że to dlatego, że jadł dużo batonów czekoladowych?”. Mały człowieczek spojrzał mądrze na nieznajomego i powiedział: „Nie, to dlatego, że on zawsze pilnował tylko swoich spraw”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *