Smolasty “ZAPALIŁ SIĘ” podczas koncertu! Ma poparzone plecy (WIDEO)

Na koncercie Smolastego w Krotoszynie doszło do groźnego zdarzenia. Raper, podczas występu na scenie, za bardzo zbliżył się do elementów pirotechnicznych, w wyniku czego zapaliła mu się koszulka. Ubranie się prawie spaliło, a muzyk poparzył sobie plecy…

Norbert Smoliński, znany jako Smolasty, to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Muzyk zyskał sławę dzięki radiowym przebojom, ale i za sprawą związków ze znanymi dziewczynami. Na swoim koncie Smolasty ma miłosną relację m.in. z Honoratą Skarbek, Blanką Stajkow czy Nicole z “Top Model”.

Smolasty zapalił się na scenie

Podczas koncertu w Krotoszynie artysta energicznie skakał i w pewnym momencie znalazł się zbyt blisko elementów pirotechnicznych, co spowodowało, że jego koszula się zapaliła. Muzyk od razu podbiegł do członków ekipy, którzy szybko ugasili płomienie. Smolasty, z wypaloną koszulą na plecach, kontynuował występ. Niewiele z niej jednak zostało. Muzyk w pewnym momencie postanowił ją zdjąć i rzucić publiczności.

Jak donosi “Super Express”, później okazało się, że ogień dostał się pod koszulkę i lekko poparzył plecy rapera. Na szczęście obrażenia nie były poważne. Smolasty podszedł do całego zdarzenia z humorem. Udostępnił na swoim Instagramie nagranie z całego zdarzenia i zażartował:

Jestem aż tak gorący? – napisał na Instagramie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Smolasty (@smolasty)

Smolasty "ZAPALIŁ SIĘ" podczas koncertu! Ma poparzone plecy (WIDEO)
Smolasty (Instagram)
Smolasty "ZAPALIŁ SIĘ" podczas koncertu! Ma poparzone plecy (WIDEO)
Smolasty (Instagram)
Smolasty "ZAPALIŁ SIĘ" podczas koncertu! Ma poparzone plecy (WIDEO)
Smolasty (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *