Piotr Kupicha po raz kolejny ZOSTANIE OJCEM! “Jest FANTASTYCZNIE”

Piotr Kupicha po raz kolejny zostanie ojcem. Lider zespołu Feel potwierdził radosną nowinę: “Same dobre emocje”. Ukochana żona Ewelina jest już w dziewiątym miesiącu ciąży.

Piotr Kupicha od lat obecny jest w show biznesie, w którym to wraz z zespołem Feel zabawia publiczność. Na początku lat 2000 trudno było bowiem odnaleźć fanów muzyki popularnej, którzy nie potrafiliby zanucić największych hitów formacji, takich jak np. “Jak Anioła Głos”. Kilka lat temu w mediach głośno było jednak o zawirowaniach w jego życiu prywatnym. W 2013 roku gwiazdor rozwiódł się bowiem ze swoją żoną Agatą, z którą doczekał się dwóch synów – Pawła i Adama.

Niedługo później u jego boku zaczęła być widywana Ewelina Sienicka – II Wicemiss Polonia 2007. Kupicha wyciągnął najwyraźniej wnioski z pierwszej relacji, w czasie trwania której pokazywał się z byłą żoną w mediach, bo kolejna relacja piosenkarza utrzymywana jest w tajemnicy. Małżeństwo rzadko pojawia się razem, a w mediach społecznościowych można odnaleźć zaledwie tylko kilka ich wspólnych kadrów. Zakochani w 2014 roku doczekali się córki Jagody, a 4 lata później sformalizowali swój związek.

Piotr Kupicha ponownie zostanie ojcem

Teraz okazuje się, że ich rodzina ponownie się powiększy. Serwis Świat Gwiazd poinformował właśnie, że Ewelina jest w 9. miesiącu ciąży. Dobre wieści przekazał znajomy Kupichy.

To już dziewiąty miesiąc. Radość Piotra i Eweliny jest ogromna, tak samo, jak uczucie jakie ich łączy – donosił mężczyzna.

Radosną wiadomość potwierdził także sam Kupicha, który nie krył ekscytacji.

Same dobre emocje. Wszyscy są zdrowi, szczęśliwi. Jest fantastycznie. Dziękujemy bardzo gorąco – mówił.

Gratulujemy!

Piotr Kupicha po raz kolejny ZOSTANIE OJCEM! "Jest FANTASTYCZNIE"
Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka (Instagram)
Piotr Kupicha po raz kolejny ZOSTANIE OJCEM! "Jest FANTASTYCZNIE"
Ewelina Sienicka (FORUM)
Piotr Kupicha po raz kolejny ZOSTANIE OJCEM! "Jest FANTASTYCZNIE"
Piotr Kupicha (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *