Viki Gabor niespodziewanie dzieli się opinią na temat Hailey Bieber: “JEST BRZYDKA”

Viki Gabor w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o to, dlaczego nie lubi Hailey Bieber. Przy okazji wyjawiła, że uważa Amerykankę za brzydką…

Viki Gabor zyskała rozgłos już w wieku 12 lat, gdy wzięła udział w programie “The Voice Kids”. Później przyszedł sukces na scenie dziecięcej Eurowizji, co uczyniło z niej prawdziwą gwiazdę. Aktualnie piosenkarka łączy szkołę z karierą, ale zawsze ma czas dla fanów. Ostatnio mocno zaskoczyła ich jedną ze swoich wypowiedzi.

Viki Gabor ostro o Hailey Bieber

Jakiś czas temu jeden z fanów zapytał Viki Gabor o Hailey Bieber. Piosenkarka bez zastanowienia powiedziała, co sądzi o amerykańskiej gwieździe. Nie szczędziła jej dość ostrych słów.

Absolutnie nie. Nie lubię jej, jestem #teamselena. Nienawidzę Hailey, serio. W sensie nie lubię jej. And she is soo ugly [red. I ona jest bardzo brzydka]. Jakby porównywanie Seleny do Hailey… Selena is pretty and Hailey is ugly [red. Selena jest piękna, a Hailey brzydka].

Teraz piosenkarka udzieliła krótkiego wywiadu dla Wirtualnej Polski. Na TikToku pojawiło się wideo, w którym Viki Gabor wyjaśniła, dlaczego tak bardzo nie lubi żony Justina Biebera. Ponownie wypowiedziała się również na temat wyglądu zewnętrznego modelki. Znów niestety dość negatywnie.

[red. Hailey Bieber] Kiedyś była fanką Seleny Gomez, a teraz jest dla niej wredna, więc jej nie lubimy. Wszyscy jesteśmy #teamselena. I jest brzydka – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Zobaczcie sami. Hailey zrobi się przykro?

@wirtualnapolska Viki Gabor w ogniu pytań 🔥 Co myśli gdy czyta, że za mocno się maluje? #vikigabor #wywiad #plotki #haileybieber #premiera #piosenkarka ♬ dźwięk oryginalny – Wirtualna Polska

Viki Gabor niespodziewanie dzieli się opinią na temat Hailey Bieber: "JEST BRZYDKA"
Viki Gabor nazwała Hailey BRZYDKĄ (TikTok)
Viki Gabor niespodziewanie dzieli się opinią na temat Hailey Bieber: "JEST BRZYDKA"
Viki Gabor powiedziała, za co nie lubi Hailey Bieber (TikTok)
Viki Gabor niespodziewanie dzieli się opinią na temat Hailey Bieber: "JEST BRZYDKA"
Viki Gabor skrytykowała Hailey Bieber (AKPA, AKPA)
Viki Gabor niespodziewanie dzieli się opinią na temat Hailey Bieber: "JEST BRZYDKA"
Viki Gabor jest “team Selena” (GETTY, David M. Benett)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *