Czy kobiety są bardziej chciwe od mężczyzn?

Od dawna zauważyłam, że w pewnych kwestiach mężczyznom jest o wiele łatwiej. Nie są tak podatni na zazdrość i chciwość jak kobiety. Pracując w męskim zespole zdałam sobie sprawę, że mniej prawdopodobne, jest zostać przez kogoś obgadanym i nie stawiają drugiego człowieka w złym świetle. Jak już jest się w zespole kobiet to okazuje się, że to miejsce hipokryzji i można porównać do jaskini węży, gdzie jeden drugiego ujada.

Pracuję w grupie kobiet, na pierwszy rzut oka, wszyscy są tacy mili, przyjaźni, sympatyczni, ale jeśli wgłębimy się w temat i zaczniemy z kobietami pracować to jesteśmy zszokowani, jak wyglądają relacje.

Tak więc, jedna z naszych koleżanek przyniosła kiedyś do pracy swoje rzeczy, które chciała rozdać za darmo. Wszyscy zaczęliśmy je przymierzać, ale jakoś tak się złożyło, że tylko ja nosiłam rozmiar taki sam jak dziewczyna, która przyniosła te rzeczy. Resztę moich koleżanek stanowiły kobiety o nietypowych, powiedzmy, że niestandardowych kształtach.

W każdym razie, wiele rzeczy na mnie pasowało, więc koleżanka mnie nimi obdarowała. Z ubrań zostało jeszcze bardzo ładne futro, lecz nie było w moim guście. Jedna z pracownic o imponujących proporcjach, chwyciła futro i powiedziała, że to jej. Oczywiście, byłam zszokowana, ponieważ na nią było stanowczo za małe. Wszyscy na nią podejrzliwie spoglądnęli i wtedy powiedziała, że schudnie i będzie go nosić. Nikt nie miał nic przeciwko, aby go zabrała, lecz to było po prostu dziwne, po co brać coś, co do nas nie pasuje.

Minęło kilka miesięcy, a koleżanka nadal nie chudła, więc ani razu nie ubrała futra. Zapytaliśmy ją, co z nim zrobiła i odpowiedziała, że umieściła go w internecie i sprzedała. Byliśmy zaskoczeni jej zachowaniem.

Czy warto więc być takim dobrym i w ten sposób pomagać ludziom?

Dziewczyna chciała tylko pomóc, a jej znajoma to wykorzystała i zarobiła na niej pieniądze. Uważam, że postąpiła bardzo nie w porządku.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *