Joanna Opozda spotykała się z kilkoma SŁAWNYMI mężczyznami. Kim są byli partnerzy aktorki? (ZDJĘCIA)

W ostatnich miesiącach o Joannie Opoździe rozpisywano się głównie w kontekście jej związku z Antkiem Królikowskim. W przeszłości aktorkę łączono jednak z kilkoma sławnymi mężczyznami. Z kim się spotykała?

Nie da się ukryć, że życie uczuciowe Joanny Opozdy w ostatnich miesiącach wielokrotnie poddawane było debacie publicznej, a wszystko za sprawą jej medialnych przepychanek z Antkiem Królikowskim. Para dwa lata temu powiedziała sobie “tak”, jednakże ich relacja zakończyła się w atmosferze skandalu. Mimo że aktor na nowo układa sobie życie u boku Izabeli, to Opozda w wywiadach uporczywie powtarza, że jej serce jest zajęte przez synka Vincenta. Niedawno jednak paparazzi przyłapali ją na randce z tajemniczym przystojniakiem.

Mimo że w mediach w ostatnim czasie rozpisywano się głównie o jej relacji z Królikowskim, to aktor nie był jedyną sławną personą, z którą spotykała się aktorka. Łączono ją bowiem między innymi z muzykami z grupy Afromental – Baronem i Wojtkiem Łozowskim. Wcześniej aktorka spotykała się jeszcze z tancerzem z “Tańca z Gwiazdami” i zdążyła się nawet zaręczyć z kierowcą rajdowym.

Zobaczcie, z kim w przeszłości spotykała się Opozda.

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko
Joanna Opozda i Kamil Kuroczko

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko (AKPA)

W 2016 roku Joanna Opozda wzięła udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Celebrytce co prawda nie udało się wytańczyć zwycięstwa, ale na parkiecie odnalazła miłość. Media rozpisywały się wówczas o związku aktorki z tancerzem. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i po dwóch latach się rozstali.

Joanna Opozda i Baron
Joanna Opozda i Baron

Joanna Opozda i Baron (Instagram)

Później do mediów trafiła informacja, że Joanna spotyka się z Baronem z zespołu Afromental. Para miała miło spędzać ze sobą czas i wspólnie imprezować. Jak wyjawił jednak informator “Faktu” ich relacja nie przerodziła się w nic poważnego i ich drogi się rozeszły.

Relacja z Baronem nie przerodziła się w nic poważnego. Spędzali ze sobą dużo czasu, ale ich drogi się rozeszły – donosiła osoba z ich otoczenia “Faktowi”.

Joanna Opozda i Wojciech Łozowski
Joanna Opozda i Wojciech Łozowski

Wojciech Łozowski i Joanna Opozda (East News)

Serwisy plotkarskie donosiły również, że aktorka przychylnym okiem spojrzała na Wojciecha Łozowskiego, kolegę Barona z Afromental. I tutaj wspólne imprezy i spędzanie czasu nie sprawiły jednak, że parze udało się zbudować coś poważniejszego. Aleksander nie miał ponoć za złe koledze, że ten również spotykał się z Opozdą.

Baron nie ma pretensji do Łoza. Tak wygląda życie muzyków – opowiadał informator w “Fakcie”.

Joanna Opozda i Andi Mancin
Joanna Opozda i Andi Mancin

Joanna Opozda i tajemniczy biznesmen (Instagram)

W 2018 roku media rozpisały się o zaręczynach Opozdy z tajemniczym biznesmenem. Po czasie okazało się, że jej wybrankiem był kierowca rajdowy Andi Mancin, który rozkochał w sobie również Ewelinę Lisowską. Mimo że aktorka niechętnie dzieliła się wspólnymi zdjęciami, to na jej instagramie można było odnaleźć kilka kadrów z ukochanym. Informator “Faktu” donosił, że pierścionek zaręczynowy był wart 100 tysięcy złotych.

Jadąc na wakacje na Sardynię, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka. Wybranek aktorki jest od niej wyraźnie starszy i zajmuje się biznesem. Stać go na obsypywanie ukochanej drogimi prezentami. Jej pierścionek zaręczynowy wart jest ponad sto tysięcy złotych! – można było przeczytać w serwisie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski
Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski (AKPA)
Opozda przez kilka lat związana była z Antkiem Królikowskim, a o ich relacji rozpisywały się niemalże wszystkie serwisy w kraju. Para kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie, aż w końcu w 2021 stanęła na ślubnym kobiercu. Nie da się jednak ukryć, że związek nie zakończył się szczęśliwie…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *