Piotr Kaszewiak ma piękną partnerkę. Znacie ją z telewizji

Mecenas Piotr Kaszewiak zdobył ogromną sympatię widzów za sprawą udziału w programie Elżbiety Jaworowicz “Sprawa dla reportera”. Okazuje się, że także ukochaną prawnika możemy kojarzyć z telewizyjnego formatu.

Duża empatia, takt i ogromna chęć pomocy poszkodowanym sprawiły, że dziś profil Piotra Kaszewiaka na Facebooku śledzą ponad 32 tys. użytkowników. Szarmancki prawnik z popularnym programem telewizyjnym jest związany już od ponad dekady. Porad prawnych i wskazówek chętnie udziela także w mediach społecznościowych. Na stronie jego kancelarii czytamy m.in.:

“Adwokat z zawodu. Człowiek z zamiłowania. Tak nazwał mnie kiedyś wdzięczny klient za uratowanie kilkudziesięciu lat pracy zawodowej. Od tego czasu pomagając klientom, mam je w pamięci. Nasza kancelaria prowadzi sprawy cywilne, karne i spory z ubezpieczycielami. Każdego dnia zasiadam na sali rozpraw w którymś z polskich sądów. Sprawy klientów traktuję osobiście i jeśli podejmuję się udzielenia pomocy, zależy mi na wygranej, nie mniej niż moim klientom.”

Nieco więcej o zainteresowaniach prawnika możemy dowiedzieć się z jego konta na Instagramie. Zebrał tam prawie 45-tysięczną społeczność, pokazując zdjęcia z wycieczek (np. do Nowego Jorku czy Miami) oraz domowego zacisza. Jedną z pasji mecenasa jest gra na gitarze. Ostatnio natomiast, z okazji urodzin, zaprezentował czarno-białe zdjęcie, przyznając jednocześnie, że skończył 45 lat.

To właśnie z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że serce Piotra Kaszewiaka jest zajęte. Chociaż mecenas nigdy nie zdradza szczegółów ze swojego życia prywatnego, wiadomo, że jego partnerką jest Iga Parada – adwokatka dobrze znana widzom Telewizji Polskiej.

Kim jest partnerka Piotra Kaszewiaka?

Prawniczka, podobnie jak jej ukochany, prowadzi własną kancelarię. Przed kamerą występuje natomiast w charakterze ekspertki w popularnym “Pytaniu na śniadanie”. Para ma zresztą za sobą wspólny występ w tym programie.

Kaszewiak i Parada chętnie zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia – szczególnie z podróży. Parą są prawdopodobnie od kilku lat. Nie wiadomo do końca, czy zalegalizowali związek, ale na palcu prawnika widnieje od jakiegoś czasu obrączka.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *