Jak tylko dowiedziałem się na jaki cel pożyczyłem ojcu pieniądze, zerwałem z nim kontakt.

Od dziecka świetnie dogadywałem się z ojcem, choć to nie ja byłem oczkiem w jego głowie. Jednak nigdy nie czułem się zaniedbany. To dzięki tacie jestem tym, kim jestem i wiele osiągnąłem. Nie ukrywam wdzięczności za takie wychowanie.
Rok temu tata zwrócił się do mnie z prośbą o pieniądze. Nie była to dla mnie duża kwota, więc nie konsultowałem z żoną tego tematu. Pojechałem z tatą do banku i od razu załatwiliśmy sprawę. Byłem pewien, że tata odda mi pełna kwotę w umówionym terminie. Tak też się stało.

Niedawno dowiedziałem się po co ta cała pożyczka… Okazało się, że tata opłacił notariusza i przepisał nasz rodzinny dom mojej młodszej siostrze, która od zawsze była jego ulubienicą. Zrobiło mi się przykro, nie chodzi o pieniądze, stać mnie na dostatnie życie. Ale uważam, że tata powinien mi powiedzieć o swoich planach. Stwierdziłem, że najlepiej będzie się odciąć i od tamtego dnia nie mamy kontaktu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *