Wersow zdradza, ile PRZYTYŁA W CIĄŻY!

Friz i Wersow niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Ciąża influencerki wzbudza ogromne zainteresowanie wśród internautów. Teraz na jej kanale na YouTube pojawiło się nagranie, w którym Weronika zdradziła, ile przytyła w ciąży.

Ciąża Wersowstała się jednym z najgorętszych tematów roku. Influencerka chętnie dzieli się z internautami informacjami o sobie i na temat nadchodzącego porodu. Na Instagramie można podziwiać jej plażowe sesje na Bali i w Tajlandii. Na kanale YouTube Weroniki jakiś czas temu pojawiła się obszerna relacja z baby shower, a ostatnio także filmik, w którym obala ciążowe mity. Przy okazji ukochana Friza zdradziła, ile przytyła.

Wersow o powrocie do figury sprzed ciąży

Na nagraniu, na którym wraz z przyjaciółmi omawia ciążowe fakty i mity oraz degustuje najdziwniejsze zachcianki, Wersow opowiedziała, co sądzi o swojej sylwetce sprzed ciąży. Jak wyznała, już teraz marzy jej się powrót do tamtej figury.

Ostatnio znalazłam jakieś stare zdjęcia. I naprawdę miałam takie: o kurde, tak wyglądałam? Teraz to już nie będę mieć żadnych kompleksów, jak będę ważyła tyle, co ważyłam przed ciążą. Jak będę tak wyglądać, to już spoko – powiedziała Weronika.

Już jakiś czas temu influencerka zdradziła, że po porodzie zamierza przestrzegać diety i rozpocząć treningi, by jak najszybciej wrócić do swojej dawnej wagi. Zmienił się jednak jej stosunek do tego tematu i inaczej patrzy na swoją figurę:

Ciąża leczy kompleksy.

Wersow mówi, ile przytyła w ciąży

Wersow zadała przyjaciołom pytanie-zagadkę: ile według nich przytyła. Padały różne odpowiedzi, jednak nikt nie trafił. Okazuje się bowiem, że influencerka przytyła 12 kilogramów.

Przytyłam w ciąży 12 kg – zaspokoiła ciekawość towarzyszy.

Jak sama powiedziała, poza brzuchem i piersiami, największą różnicę w wyglądzie widzi na nogach. Zauważyła też, że jej obojczyki stały się mniej widoczne.

Po nogach bardzo widzę i na przykład ja miałam wystające obojczyki tutaj tak mocno… – skwitowała Wersow.

Wersow zdradza, ile PRZYTYŁA W CIĄŻY!
Wersow zdradziła, ile przytyła podczas ciąży (Instagram)
Wersow zdradza, ile PRZYTYŁA W CIĄŻY!
Friz i Wersow (Instagram.com)
Wersow zdradza, ile PRZYTYŁA W CIĄŻY!
Friz i Wersow (Instagram.com)

Wersow zdradza, ile PRZYTYŁA W CIĄŻY!
Wersow w ciąży (Instagram)
Wersow zdradza, ile PRZYTYŁA W CIĄŻY!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *