Ujawniła dane kolejnego mężczyzny. Jest już reakcja

Aleksandra Popławska została znieważona przez Dariusza Gołuńskiego. Sportowiec użył wulgaryzmu, a artystka zareagowała. Później doczekała się przeprosin ze strony klubu i samego zawodnika. Teraz zwróciła się do kolejnego hejtera.

3 października Aleksandra Popławska udostępniła na swoim Instagramie post promujący kampanię profrekwencyjną “Nie śpij, bo cię przegłosują”. Tym samym aktorka zachęciła swoich obserwatorów do głosowania w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Pod jej wpisem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy, ale także jeden, w którym użyto wulgaryzmu skierowanego w kierunku Popławskiej. Gwiazda zareagowała i nagłośniła sprawę.

Popławska zwróciła się do hejtera

“»Ty k***o właśnie idź spać« – napisał pod moim ostatnim postem dotyczącym kampanii profrekwencyjnej w wyborach pod hasłem »Nie śpij, bo cię przegłosują« pan Dariusz Gołuński, piłkarz z Klubu KSWS Victoria Kaliska. Okrasił wpis wymiotującą emotikonką” – ujawniła aktorka na Instagramie.

Popławska zwróciła się bezpośrednio do autora komentarza oraz kaliskiego klubu, do którego należy Dariusz Gołuński. Jej stanowcza reakcja i nagłośnienie mowy nienawiści sprawiło, że jeszcze tego samego dnia otrzymała oficjalne przeprosiny ze strony KSWS Victoria Kaliska. W środowy poranek, 4 października przeprosił także sam sportowiec.

Oświadczenie opublikowane przez piłkarza
Instagram.com

Oświadczenie opublikowane przez piłkarzaŹródło: Instagram.com, fot: goly2303

Została znieważona przez kolejnego internautę

Zachowanie aktorki wzbudziło podziw setek internautów, a jej postawę poparło mnóstwo gwiazd w tym Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Arek Kłusowski oraz Justyna Steczkowska. Pojawiły się jednak kolejne hejterskie komentarze.

“Kolejny Pan Dariusz, tym razem Darek Mikołajczyk, zobaczył film z moim udziałem, w którym zagrałam sceny erotyczne i na tej postawie napisał, że jestem ŚMIESZNA, że obraża mnie komentarz piłkarza, który napisał do mnie >>Ty k****<<” – rozpoczęła swój wpis Aleksandra Popławska.

Artystka zwróciła uwagę, na temat, który swoją wypowiedzią zasugerował komentujący.

“Tym samym pan Dariusz sugeruje, że zawód aktora/aktorki wiąże się z prostytucją, koleżanki i koledzy aktorzy co Wy na to? Panie Dariuszu, czy Pan wie, że do osób zajmujących się prostytucją również nie powinno zwracać się >>Ty k****<<? Gdyż jest to określenie obraźliwe i wulgarne? – kontynuowała.

“(…) próbowałam się z Panem skontaktować osobiście, ale Pana żona, Pani Agnieszka, powiedziała, że wyjechał Pan za granicę i nie zabrał Pan telefonu, a jednak dostęp do internetu, żeby pisać obraźliwe komentarze, Pan ma” – zakończyła swój wpis.

Internauta publicznie przeprosił

Po publikacji aktorki hejter zdecydował się na publiczne przeprosiny. W poście odpowiedział także, że jego komentarze były niestosowne i dodał, że moda nienawiści nie prowadzi do niczego dobrego.

Popławska opublikowała przeprosiny i dodała “Przyjmuję przeprosiny, życzę szczęścia Panu wspaniałej żonie i córkom. Szanujmy się bez względu na różnice w poglądach”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *