Konopskyy podważa oświadczenie Marcina Dubiela i publikuje rzekome nagranie głosowe do 14-letniej dziewczyny: “ZABAWIMY SIĘ OSTRO”

W internecie pojawił się właśnie obszerny materiał na temat komentowanej od wielu dni afery groomingowej z udziałem najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego twórca, Konopskyy, poświęcił sporą część filmu Marcinowi Dubielowi, podważając w całości jego ostatnie oświadczenie i publikując kontrowersyjne teksty, jakie kierował w stronę małoletnich

Polscy internauci jeszcze nigdy nie byli świadkami sprawy budzącej tak wielkie (i słusznie!) kontrowersje jak Pandora Gate. Wszystko zaczęło się od wywiadu udzielonego przez influencerkę Olciak93, która wskazała jednego z wiodących polskich youtuberów, Stuu Burtona, jako osobę dopuszczającą się nadużyć seksualnych w postaci wysyłania do 13-latki sprośnych wiadomości zawierających prośby o publikację odważnych fotek.

Był to jedynie wierzchołek góry lodowej. Wraz z premierą materiału Sylwestra Wardęgi, w którym umieszczone zostały nazwiska i pseudonimy osób doskonale znanych z działalności internetowej, sprawa zaczęła zataczać coraz szersze kręgi. Uwikłani w nią youtuberzy publikowali mniej lub bardziej zrozumiałe oświadczenia i sprostrowania, co szło w parze z utratą intratnych kontraktów, przede wszystkim ze strony federacji Fame MMA, oraz wzywaniem pierwszych świadków na prokuraturę, która zainteresowała się głośnym procederem. Niestety w miarę upubliczniania kolejnych informacji, część z nich zaczęła wycofywać się ze składania zeznań.

Konopskyy rozlicza Marcina Dubiela z obrzydliwych tekstów i zachowań

Długo wyczekiwany film Konopskyy’ego ukazał się w serwisie YouTube w niedzielny wieczór. Jak ujawnił na początku jego twórca, poruszy w nim najistotniejsze wątki w kontekście Pandora Gate, wychodząc od postaci Stuu, a następnie przechodząc do związanych z nim najbliższych osób.

21-latek wziął na warsztat ostatnie oświadczenie oskarżonego o udział w sprawie Marcina Dubiela, zestawiając je z informacjami i nagraniami, jakie udało mu się zdobyć od korespondujących z nim dziewczyn. Dorosłe dziś kobiety w chwili kontaktu ze Stuu i jego młodszym o 4 lata przyjacielem miały być zaledwie w wieku wczesno gimnazjalnym.

Konopskyy przytoczył najbardziej wymowny, w kontekście zebranych dowodów, fragment oświadczenia opublikowanego w tym tygodniu przez Marcina.

Przez wiele lat byliśmy przyjaciółmi, natomiast nie patrzyłem nigdy w jego telefon i nie miałem prawa wiedzieć co pisze do innych ludzi. Mimo naszej wieloletniej znajomości okazało się, że nie wiedziałem o nim wszystkiego – tłumaczył się w kontekście długiej znajomości ze Stuartem Burtonem.

W tym momencie oczom widzów nowego materiału ukazała się wymiana wiadomości między Dubielem a 14-letnią dziewczyną, do której Stuu wypisywał wiadomości o podłożu seksualnym. Wysłał jej również nagranie głosowe o obrzydliwej treści.

Chodź do Jaworzna, tam mnie znajdziesz. Zabawimy się ostro. Bez Stuarta. Tylko ja i moja czternastka – powiedział wówczas już pełnoletni Marcin Dubiel.

Następnie miał poprosić ją o wysłanie zdjęcia jej piersi, po czym szybko skwitował, że to jedynie “żart”. Cały czas jednak miał podpuszczać nastolatkę, dopytując o relacje łączące ją ze Stuu. Wysłał również głosówkę, na której przekomarza się z Burtonem, że kocha ją jeszcze bardziej od niego. W pewnym momencie wycofał się jednak z tych słów, podobno wysyłając do 14-latki kolejną wiadomość.

Znajdę sobie kiedyś jakąś laskę, ja ci to mówię. Będzie ładniejsza od ciebie. I Stuu mi będzie zazdrościł – wypisywał w jej kierunku Dubiel.

Ujawnione dziś treści stoją w największym możliwym kontraście wobec jego zapewnień o tym, że “brzydzi się każdą osobą, która kiedykolwiek sprawiła krzywdę dziecku”.

Myślicie, że tym razem już się nie wywinie?

Konopskyy podważa oświadczenie Marcina Dubiela i publikuje rzekome nagranie głosowe do 14-letniej dziewczyny: "ZABAWIMY SIĘ OSTRO"
Konopskyy (Instagram)
Konopskyy podważa oświadczenie Marcina Dubiela i publikuje rzekome nagranie głosowe do 14-letniej dziewczyny: "ZABAWIMY SIĘ OSTRO"
Konopskyy (Instagram.com)
Konopskyy podważa oświadczenie Marcina Dubiela i publikuje rzekome nagranie głosowe do 14-letniej dziewczyny: "ZABAWIMY SIĘ OSTRO"
Marcin Dubiel (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *