Nie mają jeszcze 30 lat, a już zarabiają MILIONY. Oto kosmiczne kwoty, które zgarniają młodzi celebryci (ZDJĘCIA)

Gwiazdy młodego pokolenia charakteryzują się tym, że nie ograniczają się do jednego źródła przychodów, dzięki czemu większość z nich może pochwalić się statusem milionera. Ile zarabiają młodzi celebryci?

Gwiazdy młodego pokolenia słyną ze swojej działalności w mediach społecznościowych, która w zasadzie jest ich główny źródłem zarobku. Część osób nadal nie wierzy, że podejmując się współpracy reklamowej czy publikując filmiki na YouTube lub Instagramie, można zarobić spore pieniądze. Statystyki są jednak nieubłagane i trudno się nie zgodzić, że to właśnie działalność w sieci jest dziś dla młodych twórców atrakcyjną wizją wzbogacenia się.

Okazuje się, że idole i idolki nastolatków zarabiają kolosalne sumy. Większość z nich osiągnęła już status milionera, nie mając nawet 30 lat. Są nawet gwiazdy, które swój pierwszy milion zarobiły jeszcze przed uzyskaniem pełnoletniości. Ich zarobki zaczynają się tak naprawdę od kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

Sprawdźcie, ile zarabiają gwiazdy młodego pokolenia.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Roksana Węgiel wyznała, że milionerką została w wieku 17 lat. Według dziennikarzy “Super Expressu”, piosenkarka zarabia około 30 tysięcy złotych za jeden koncert. W czerwcu 2022 roku magazyn “Forbes Women” umieścił artystkę na 18. miejscu w rankingu 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2022 roku, szacując wówczas, że “jest warta” około 94 miliony złotych. Kilka miesięcy temu Roksana kupiła swoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne.

Allan Krupa
Allan Krupa

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Allan Krupa jest już ponoć niezależny finansowo i nie korzysta z finansowego wsparcia Edyty Górniak. Jakiś czas temu informator z “Plotka” zdradził, że muzyk za pojedynczy DJ set zarabia co najmniej 7000 zł. Jak podaje z kolei “Super Express” za towarzyszenie mamie podczas nadchodzącej imprezy “Roztańczony Narodowy”, Allan otrzyma wynagrodzenie w wysokości 20 tysięcy złotych.

Viki Gabor
Viki Gabor

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Pomponik oszacował, że 16-letnia Viki Gabor “za zaśpiewanie 2-3 piosenek podczas występu telewizyjnego artystka może zarobić nawet do 20 tysięcy złotych. Wszystko zależy od rangi wydarzenia i momentu jego emisji”. W ubiegłym roku “Super Express” podawał, że w samym 2020 roku za działalność “okołomuzyczną” Viki mogła zarobić nawet 600 tysięcy złotych, a za materiały, które publikuje na Instagramie może inkasować nawet od 30 do 50 tysięcy złotych za jeden wpis.

Young Leosia
Young Leosia

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Young Leosia ma na swoim koncie kilka przebojów, które wielokrotnie zaśpiewała na różnego rodzaju koncertach i eventach. Okazuje się, że artystka otrzymuje od 40 tysięcy złotych do 45 tysięcy złotych za koncert w sezonie letnim. Jak podaje Pomponik, raperka przekazała jakiś czas temu 50 tysięcy złotych na fundację Inspiring Girls Polska.

Karol “Friz” Wiśniewski
Karol "Friz" Wiśniewski

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (Instagram)

Friz ma na swoim koncie liczne projekty, które okazały się sukcesem. To właśnie za sprawą wspomnianych pomysłów Wiśniewski może pochwalić się pokaźnymi zarobkami. Według portalu “Youtubers.me”, Karol za samą działalność na YouTube w lipcu zarobił 101 363 złotych. Warto zaznaczyć, że poza publikowanymi filmikami, partner Wersow prowadzi wiele innych działalności oraz nawiązuje współprace reklamowe.

Marcin Dubiel
Marcin Dubiel

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Marcina Dubiela obserwuje na YouTube 1,67 mln subskrybentów. 2 lata temu celebryta wyznał, że za miesiąc publikacji na swoim kanale zarobił 80 392 złote. Natomiast za udział w Fame MMA otrzymał wynagrodzenie w wysokości “pomiędzy 1,5 mln zł a 2,5 mln złotych”.

Weronika “Wersow” Sowa
Weronika "Wersow" Sowa

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Pewien tiktoker postanowił dokładnie przeanalizować wszelkie współprace i publikacje Wersow, z których influencerka czerpie korzyści. Według jego wyliczeń Weronika Sowa zarabia rocznie 8 428 118 złotych, co daje 702 343 złote miesięcznie.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Dawid Kwiatkowski w rozmowie z Ralphem Kamińskim w podcaście “Dwa światy” wprost wyznał, że jest milionerem. Głównym źródłem jego zarobków są koncerty. W 2018 roku magazyn “Party” oszacował, że wokalista pobiera 30 tys. złotych za pojedynczy występ. Wówczas podano, że w ciągu roku gra około 100 koncertów. Jak podaje portal “Show News”, od tamtego czasu kwota za występ znacznie wzrosła i obecnie wynosi 50 tys. złotych.

Marta “Murcix” Błoch
Marta "Murcix" Błoch

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (Instagram)

W ubiegłym miesiącu Murcix wyznała w jednym ze swoich filmików, że nie zarabia już tak dużo, jak podczas bycia częścią Ekipy Friza. Jej główny przychód pochodzi z kanału na YouTube i reklam.

Lata świetności już były. Z YouTube czasami mi wpadało około 40 tysięcy i wliczając to z jakimiś współpracami, to mogłoby być to 100 tysięcy złotych. Nie dam sobie ręki uciąć, nie jestem w stanie odpowiedzieć szczegółowo.

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

Główny przychód Karoliny Pisarek pochodzi ze współpracy z różnymi markami. Modelka przeznaczyła swoje oszczędności na zakup luksusowego apartamentu za 2,5 mln złotych. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, jest milionerką – jednak jej dokładny stan posiadania nie jest znany.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Tyle zarabiają gwiazdy młodego pokolenia (AKPA)

24-letnia Julia Wieniawa już od dłuższego czasu może pochwalić się mianem milionerki. Gwiazda skrzętnie prowadzi swoje media społecznościowe. Jak podaje “Super Express”, artystka zarabia od 10 tys. zł do 40 tys. zł za jeden post sponsorowany. Pojawienie się na ściance może zapewnić jej zysk o wartości 50 tys. złotych. Oprócz tego posiada trzy mieszkania oraz własną firmę odzieżową. W ubiegłym roku marka Wieniawy została wyceniona na 107 507 411 złotych. Zarobione pieniądze Julia zainwestowała między innymi w trzy mieszkania.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *