Ile zarabia Kwiatkowski? Nawet tego nie ukrywa

Dawid Kwiatkowski to jeden z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Co za tym idzie, gwiazdor nie może narzekać na stan swojego konta.

Dawid Kwiatkowski od dawna jest jednym z najbardziej rozchwytywanych wokalistów w Polsce. Nie tylko śpiewa, nagrywa i koncertuje w ramach trasy, ale też występuje w telewizji. Widzowie mogą go kojarzyć chociażby z tego, że był trenerem w programie TVP2 “The Voice Kids”. Pojawiał się też w śniadaniówkach jak “Dzień dobry TVN” czy “Pytanie na śniadanie”.

Na Instagramie jego profil śledzi 1,3 mln użytkowników, co tylko potwierdza, jak bardzo jest rozpoznawalny. Muzyk nie ukrywa też, że jest majętną osobą. Jakiś czas temu był gościem w podcaście Ralpha Kamińskiego “Dwa Światy”. W trakcie rozmowy został spytany wprost, czy jest milionerem. – No tak. Jestem milionerem – odpowiedział Kwiatkowski.

Kilka lat temu magazyn “Party” wyliczył, że Kwiatkowski może zarabiać rocznie nawet 10 milionów zł. Za same koncerty inkasował wtedy ok. 30 tys. zł. Jednak według ostatnich ustaleń Shownews.pl, obecnie ma zarabiać za występ jeszcze więcej, bo ok. 50 tys. zł. Gwiazdor może także liczyć na wpływy z reklam. Przez jakiś czas zarabiał również na swojej marce odzieżowej, ale ten biznes wydaje się zamknięty.

Przypomnijmy, że Kwiatkowski wydał do tej pory siedem albumów solowych. Pierwszy z nich wyszedł w 2013 r. Ostatni dwa lata temu. Uzyskał status platynowej płyty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *