Kupili autobus, by móc wyprowadzać psy na spacer. Wideo jest hitem!

Para, która zawodowo w wyprowadza psy na spacer podbiła internet nagraniem o psim autobusie.

Mo Mountain Mutts to pseudonim, pod którą okrywa się para Mo i Lee Thomsonowie, którzy otworzyli biznes związany z wyprowadzaniem psów na spacer.

Para mieszka w Skagway na Alasce. Pewnego dnia, kiedy Mo wychodziła w trakcie lunchu w pracy z psem na spacer, jej koleżanka zapytała, czy nie wzięłaby też jej psa, bo tak dobrze sobie z nimi radzi.

Szybko pojawiły się kolejne osoby, które proponowały Mo oddanie psa do wyprowadzenia. Wkrótce Mo miała tylu chętnych, że musiała zrobić dwa stadka. Jedno wyprowadzała rano, a drugie wieczorem. Zaczął jej też pomagać w tym mąż.

Wesoły psi autobus

Szybko okazało się, że psów jest tyle, że para kupiła autobus, by móc łatwo przewozić zwierzaki na wybieg.  Ich system zapinania psów na siedzeniach i nauczenie każdego z psów, gdzie jest jego miejsce stało się hitem internetu.

Pewnego dnia założyli kanał na TikTok, by pokazywać opiekunom psów, jak bawią się ich zwierzaki. W Święta popularność kanału przekroczyła wszelkie oczekiwania – mają już milion subskrybentów! To wielki sukces wziąwszy pod uwagę to, że Skagway ma zaledwie 1150 mieszkańców!

Jedno z nagrań, na którym widać, jak psy siadają w autobusie zdobyło 45 mln odsłon!

Para obecnie wyprowadza psy jako pełnoetatową pracę. Robią to, co kochają, a oglądają ich miliony subskrybentów!

@mo_mountain_mutts Welcome aboard Mo Mountain Mutts! #puppybus #dogwalker #alaska ♬ original sound – Mo_Mountain_Mutts

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *