Skutecznie udawała mężczyznę przed partnerką. Zajął się nią sąd

Ta historia brzmi dość nieprawdopodobnie, ale zdarzyła się naprawdę. Georgia Bilham z Wielkiej Brytanii przez kilka lat skutecznie udawała przed partnerką, że jest… mężczyzną. Oszukiwana kobieta (obecnie 19-latka) nie zorientowała się, z kim ma do czynienia, nawet podczas miłosnych igraszek. 21-letnia kłamczucha stanęła właśnie przed sądem.

O sprawie pisze “Super Express”. 21-latka zszokowała opinię publiczną. Niektórzy myśleli, że to żart. Nic bardziej mylnego.

Parę lat temu postanowiła, że od czasu do czasu będzie Georgem. Stworzyła “męski” profil w mediach społecznościowych, chodziła w męskich ciuchach i mówiła udawanym “męskim głosem – czytamy na stronie taboidu.

Przez lata udawała mężczyznę przed swoją partnerką. Stanęła przed sądem

21-latka posunęła się jeszcze o krok dalej. Zdecydowała się randkować z kobietami i przedstawiać się im… jako mężczyzna. Na jednym z portali społecznościowych poznała jakiś czas temu 14-letnią wówczas ofiarę (dziś 19-latka), cierpiącą na silną krótkowzroczność.

Uwiodła ją jako George. Tę wersję utrzymywała podczas randek na żywo. Nastolatka z chęcią spotykała się z kobietą, myślała, że to mężczyzna.

Oszustka potrafiła perfekcyjnie kłamać. Cały czas zakrywała głowę kapturem (nawet w trakcie snu). Mówiła udawanym głosem. Tłumaczyła, że nie może pokazywać zbyt wiele swej twarzy, bo jest… członkiem albańskiego gangu. Dodawała, że ma wiele ran kłutych.

Kiedy (George) skłonił ofiarę do pocałunków, zdejmował jej okulary, a ponieważ dziewczyna bez nich niemal nic nie widziała, oszustwo było ułatwione. Między parą doszło także do czegoś na kształt obcowania, ale nawet wtedy ofiara nie zorientowała się w sytuacji – pisze “Super Express”.

Sprawa po raz pierwszy wyszła na jaw, kiedy dziewczyny jechały samochodem i zaliczyły stłuczkę. Wówczas mundurowi uświadomili oszukiwaną nastolatkę (na podstawie dowodu osobistego Georgii), że ma do czynienia nie z mężczyzną, a z kobietą.

Ofiara nie mogła uwierzyć. Płakała. “Sprytna manipulantka Georgia zdołała jej wmówić, że policjanci mieli jej fałszywy dowód tożsamości wyrobiony przez albański gang” – dodaje “Super Express”.

Niedługo potem prawda ostatecznie ujrzała światło dzienne. Ofiara podała 21-latkę do sądu. Na początku postawiono jej 17 zarzutów (w tym napaść seksualną i wykorzystanie). Potem jednak zmniejszono ich liczbę. W przyszłym miesiącu Georgia usłyszy wyrok.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *