Laluna Unique wygina się na tle POFALOWANYCH mebli! “Więcej Photoshopa się nie dało?” (FOTO)

Znana z “Królowych życia” Laluna Unique od lat jest wierna wizerunkowi, który ma niewiele wspólnego z naturalnością. Celebrytka regularnie poprawia urodę nie tylko w gabinetach medycyny estetycznej, ale też w programach graficznych. Efekty są różne…

Raczej nikogo nie dziwi już, że celebrytki nagminnie zaklinają rzeczywistość na Instagramie. Do tego grona zalicza się też “królowa życia” Laluna. Bohaterka kontrowersyjnego show nie ukrywa, że ma słabość do medycyny estetycznej. Praktycznie nie przypomina siebie z przeszłości, ale wygląda na to, że wciąż jej mało.

Zaledwie kilka dni temu Laluna Unique pochwaliła się na Instagramie, że przeszła kolejny “zabieg upiększający”. Celebrytka dosłownie piała zachwytu. Można więc było się spodziewać, że dodatkowy retusz jest jej już niepotrzebny. Nic bardziej mylnego.

Laluna Unique w podkręconym wydaniu na Instagramie

Na najnowszych zdjęciach na Instagramie celebrytka zaprezentowała się w jeszcze bardziej podrasowanym wydaniu. Na pierwszy rzut oka widać, że wspomagała się programami graficznymi, co od razu wychwycili jej czujni obserwatorzy.

Kocham Cię Laluna, ale na tych fotach coś nie pykło; Więcej Photoshopa się nie dało? – czytamy w komentarzach.

I nie chodzi tylko o nienaturalnie wygładzone rysy twarzy. Lalunę zdradziły też słynne już “fale prawdy” na meblach. Stare polskie porzekadło mówi: jeśli nie wiesz, czy celebrytka przerobiła zdjęcie, sprawdź, czy meble obok niej są proste. I tu jak na dłoni widać, że “królowa życia” dosłownie naginała rzeczywistość.

To nie pierwszy raz, kiedy w polskim show biznesie ma miejsce podobna wpadka. Wcześniej pofalowane zdjęcia publikowała między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Za oceanem z “fotoszopowych” wpadek słyną z kolei siostry z klanu Kardashian-Jenner.

Laluna Unique wygina się na tle POFALOWANYCH mebli! "Więcej Photoshopa się nie dało?" (FOTO)
Laluna (Instagram)
Laluna Unique wygina się na tle POFALOWANYCH mebli! "Więcej Photoshopa się nie dało?" (FOTO)
Laluna (Instagram)
Laluna Unique wygina się na tle POFALOWANYCH mebli! "Więcej Photoshopa się nie dało?" (FOTO)
Laluna Unique (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *