“Dłużej nie dam rady”. Dramat Ozzy’ego Osbourne’a

Słynny muzyk Ozzy Osbourne przeszedł operację kręgów szyjnych i zapowiedział, że kolejnym operacjom już się nie podda. – Dłużej nie dam rady – powiedział.

W 2003 roku lider legendarnego zespołu Black Sabbath uległ wypadkowi podczas przejażdżki quadem po swojej posiadłości Chalfont St. Peter. W wyniku zdarzenia poważnie uszkodził sobie kręgosłup.

W 2019 roku uraz kręgów szyjnych powrócił po tym, jak muzyk przewrócił się we własnej sypialni. To wtedy zaczął się prawdziwy koszmar legendy rocka. Ozzy Osbourne nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Od tego czasu 74-letni dziś gwiazdor przeszedł niezliczoną liczbę operacji, które jednak dawały jedynie nieznaczną poprawę.

W miniony poniedziałek podczas podcastu “The Osbournes Podcast” Ozzy wyznał, że zamierza “poddać się ostatniej operacji”. – Nieważne, jak to się skończy jutro, dłużej nie dam rady – powiedział muzyk.

Ozzy Osbourne po operacji. “To było piekło”

W opublikowanym w 20 września wywiadzie z Piersem Morganem w “Talk TV” 74-latek poinformował o swoim stanie zdrowia. Operacja na kręgosłup przebiegła pomyślnie, a gwiazdor cieszy się, że uciążliwe leczenie ma już za sobą.

W końcu miałem ostatni zabieg dwa dni temu. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec. To było pięć lat absolutnego piekła dla mnie i rodziny. Mam chorobę Parkinsona, ale staram się o tym nie myśleć – powiedział Osbourne.

Muzyk dodał, że czuje się lepiej, ale wciąż ma problemy z poruszaniem się. – Mam wrażenie, jakby do moich stóp była przywiązana cegła – powiedział. Ozzy Osbourne od pięciu lat nie koncertuje, ale wyraża nadzieje, że kiedyś uda mu się wrócić na scenę.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *