Fani ZNÓW nie poznają Roksany Węgiel: “To jest w ogóle Roxie? Wygląda jak Kim Kardashian”

Od kilku miesięcy Roksana Węgiel nie schodzi z nagłówków. To zasługa nie tylko jej muzyki, ale też starszego narzeczonego i nowego wizerunku. Tym razem sami fani nie rozpoznali swojej idolki na TikToku. Aż tak się zmieniła?

Wchodzenie w dorosłość nie jest łatwe. Zwłaszcza w świetle reflektorów. Przekonała się o tym niejedna gwiazda zaczynająca karierę w młodym wieku. Od jakiegoś czasu to Roxie Węgiel próbuje pokazać wszystkim, że jest już dorosła.

Zwyciężczyni “The Voice Kids” ma za sobą intensywne pół roku. Wydała drugą płytę, podeszła do matury, a nawet się zaręczyła. W tzw. międzyczasie została też ambasadorką marki bieliźnianej. W natłoku zajęć gwiazdka nie zapomina o TikToku. To właśnie tam dzisiejsi idole spotykają się ze swoimi fanami.

Roksana Węgiel jak siostry Kardashian?

Na najnowszym nagraniu Węgiel tańczy z producentem muzycznym Tribbsem do piosenki “Czułe Słowa (My Oh My)” z repertuaru Magdaleny Narożnej. Tym razem internauci zwrócili jednak uwagę nie na ruchy Roxie, a na jej odmieniony (?) ich zdaniem wygląd.

W komentarzach fani piszą, że nie poznają swojej idolki. Pojawiły się też porównania do pewnych celebrytek zza oceanu.

Czy tylko mi Roxie trochę przypomina Kourtney Kardashian?; To jest w ogóle Roxie?; Nie poznałam; Czemu ona mi wygląda jak Kim Kardashian? – czytamy.

W ostatnich miesiącach Roksana rzeczywiście zmieniła styl ubierania się. Nosi też inne fryzury i bardziej wyrazisty make up niż na początku kariery. Myślicie, że rzeczywiście inspiruje się słynnym klanem sióstr zza oceanu?

@roxiewegiel Majo maj z @Tribbs ♬ Czułe Słowa (My Oh My) – Piękni I Młodzi & Magdalena Narożna

Fani ZNÓW nie poznają Roksany Węgiel: "To jest w ogóle Roxie? Wygląda jak Kim Kardashian" (WIDEO)
Kourtney Kardashian z partnerem (Getty Images, 2022 Cindy Ord/MG22)
Fani ZNÓW nie poznają Roksany Węgiel: "To jest w ogóle Roxie? Wygląda jak Kim Kardashian" (WIDEO)
Kim Kardashian (Getty Images, 2023 James Devaney)

Fani ZNÓW nie poznają Roksany Węgiel: "To jest w ogóle Roxie? Wygląda jak Kim Kardashian" (WIDEO)
Roksana Węgiel i Tribbs (TikTok)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *