Marcin Hakiel wybrał się na wernisaż z tajemniczą kobietą. Wiemy, kim jest nowa sympatia tancerza

Marcin Hakiel nie próżnuje w kwestii randkowania. Niedługo po zakończeniu związku z tzw. tajemniczą Dominiką był łączony z Magdą Stępień. Wygląda na to, że to już przeszłość. U jego boku pojawiła się bowiem nowa kobieta.

Początkowo wydawało się, że rozwód przysporzył więcej popularności Katarzynie Cichopek, jednak w ostatnim czasie to Marcin Hakiel bryluje na nagłówkach. I trzeba przyznać, że wie, jak budować zainteresowanie wokół swojego życia prywatnego. Niedawno gościł z Caroline Derpienski u Kuby Wojewódzkiego. Odcinek z udziałem tego niecodziennego duetu cieszył się bardzo wysoką oglądalnością.

Marcin Hakiel na randce (?) w galerii sztuki

Najwyraźniej tancerz nie planuje przestać podsycać domysłów na temat swojego życia uczuciowego. Jeszcze jakiś czas temu plotkowano o jego rzekomej relacji z Magdą Stępień. Spekulacje ucichły jednak równie szybko, jak się pojawiły. Zwłaszcza że ostatnio Hakiel wybrał się na wernisaż do galerii sztuki i towarzyszyła mu już inna kobieta.

Celebryta zwinnie balansuje między zachowywaniem prywatności, a informowaniem fanów i mediów, co nowego u niego słychać. Przypomnijmy, że kiedy spotykał się z tzw. tajemniczą Dominiką, nie miał oporów przed publikowaniem ich wspólnych zdjęć. Pod warunkiem, że twarz kobiety nie była widoczna.

Kto towarzyszył Hakielowi na mieście?

Stare nawyki trzymają się Hakiela. W czwartek na jego instagramowej relacji pojawił się kadr, na którym widać jego nogi oraz dół sylwetki elegancko ubranej kobiety. Uwagę zwraca również bukiet kwiatów. Czy to randka? Wygląda na to, że tak.

Redakcja Pomponika zauważyła, że niemal takie samo zdjęcie pojawiło w relacji na instagramowym profilu niejakiej Dominiki.

Show biznes nie jest jej obcy. Na profilu kobiety można znaleźć zdjęcie, na którym pozuje z psem… Marcina Dubiela. Poza tym jest też fanką Beyonce (nie zabrakło jej na koncercie w Warszawie) i dalekich podróży. Na koncie ma między innymi wyprawy na Zanzibar i do Dubaju. Istotne jest też to, że Hakiel i Dominika obserwują się wzajemnie w mediach społecznościowych.

Czyżby celowo wrzucili prawie takie same relacje do sieci?

Marcin Hakiel wybrał się na wernisaż z tajemniczą kobietą. Wiemy, kim jest nowa sympatia tancerza
Hakiel na randce? (Instagram.com)
Marcin Hakiel wybrał się na wernisaż z tajemniczą kobietą. Wiemy, kim jest nowa sympatia tancerza
Marcin Hakiel (fot. Instagram) (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *