Kourtney Kardashian jest W CIĄŻY! (WIDEO)

Kourtney Kardashian i Travis Barker spodziewają się pierwszego wspólnego potomka. O wszystkim nie omieszkali poinformować fanów na Instagramie. Zobaczcie, jak to zorganizowali.

Kourtney Kardashian od ponad dwóch lat związana jest z Travisem Barkerem. W kwietniu 2022 roku para wzięła ślub w Las Vegas, miesiąc później oficjalnie mówiąc sobie “tak” najpierw podczas kameralnej ceremonii w Santa Barbara w Kalifornii, a następnie w Portofino. Włoskie wesele Kardashianki i muzyka odbiło się w mediach szerokim echem.

Nie jest tajemnicą, że Kourtney Kardashian i jej mąż od miesięcy starali się o dziecko. Temat nierzadko poruszany był w show celebryckiego klanu.

Wszystko wskazuje na to, że w końcu się udało. W sobotę na instagramowych profilach małżonków pojawiło się bowiem nagranie z Kourt w roli głównej, która trzyma transparent z napisem: “Travis, jestem w ciąży”. Na filmie widzimy skaczącą z radości 44-latkę. Dostrzec można również jej całkiem sporych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Poza gratulacjami pod publikacją przyszłych rodziców zaroiło się od komentarzy, w których internauci wskazują, że post został dodany typowo dla zasięgów. Travis nie mógł przecież nie zauważyć, że jego ukochana spodziewa się dziecka.

Lol, jakby nie wiedział. Ta rodzina i ich chęć zyskania rozgłosu…;

On wiedział…

Jak mógł nie zauważyć? Przecież to 4/5-miesięczny brzuszek – czytamy

Przypominamy, że Kardashianka ma już trójkę pociech z relacji ze Scottem Disickiem. Ekspartnerzy doczekali się razem MasonaPenelope i Reigna.

Pudelek gratuluje!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *