Jolanta Kwaśniewska POPŁAKAŁA SIĘ po tym, co zrobił dla niej Kuba Badach. Otrzymała od niego WYJĄTKOWY prezent. “RYCZAŁAM”

Jolanta Kwaśniewska od 11 lat jest teściową znanego muzyka Kuby Badacha. Wydawać by się mogło, że ich relacje uchodzą wręcz za wzorowe. Tymczasem doszło między nimi do zdarzenia, które doprowadziło kobietę do łez.

Jolanta Kwaśniewska, nazywana do dziś ulubioną pierwszą damą Polaków, słynie z  klasy i świetnego wyczucia stylu. W pierwszej kolejności jest jednak matką, której zawsze zależy na dobru swojej córki, Aleksandry. Kobiety łączy przyjacielska więź i świadomość, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Kiedy Jolanta dowiedziała się, że wybrankiem serca Oli jest Kuba Badachnie kryła rozczarowania i ogromnego zdumienia. Uważała, że zawodowy muzyk nie jest odpowiednią partią dla jej pociechy. Szybko jednak zmieniła o nim zdanie, nazywając go nawet swoim “fajnym synkiem”.

Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami przez swojego zięcia

Żona byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego gościła ostatnio w internetowym talk-show Magdy Mołek. Dziennikarka otwiera swoich znanych rozmówców na różne tematy dotyczące ich życia prywatnego. Pod koniec wywiadu poruszyła wątek jej słynnego zięcia. Zapytała o to, czy Kuba Badach czasami śpiewa specjalnie dla niej i zwraca się do teściowej “mamo”. Kobieta powróciła wspomnieniami do niespodzianki przygotowanej z okazji jej okrągłych urodzin.

Ola i Kuba przepiękny prezent zrobili na moje 60. urodziny. Wspólnie napisali piosenkę “Kochana mamo”. “Kochana mamo, życzę Tobie 365 coś tam pięknych dni”. Ola dziękuje w niej za wiele fajnych rzeczy, które dostała ode mnie. I to jest naprawdę piękna piosenka. Jak robiłam właśnie te 60. urodziny w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny, to Kuba grał i śpiewał to, a ja ryczałam. Płynęły mi łzy, bo to naprawdę pięknie napisana piosenka – wyznała Jolanta Kwaśniewska.

W trakcie rozmowy doceniła również spory talent córki do tworzenia tekstów utworów. Wygląda na to, że w domu Kwaśniewskich nie opowiada się przy stole kąśliwych dowcipów o wrednej teściowej.

Miło?

Jolanta Kwaśniewska POPŁAKAŁA SIĘ po tym, co zrobił dla niej Kuba Badach. Otrzymała od niego WYJĄTKOWY prezent. "RYCZAŁAM"
Jolanta Kwaśniewska (AKPA, Niemiec)
Jolanta Kwaśniewska POPŁAKAŁA SIĘ po tym, co zrobił dla niej Kuba Badach. Otrzymała od niego WYJĄTKOWY prezent. "RYCZAŁAM"
Jolanta Kwaśniewska (AKPA)
Jolanta Kwaśniewska POPŁAKAŁA SIĘ po tym, co zrobił dla niej Kuba Badach. Otrzymała od niego WYJĄTKOWY prezent. "RYCZAŁAM"
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *