Kreacja w kolorze szałwii. Anna Lewandowska olśniła na festiwalu w Wenecji

We Włoszech rozpoczęło się coroczne święto kina. Anna Lewandowska była jedną z gwiazd zaproszonych na  80. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Trenerka zachwyciła kreacją w najmodniejszym kolorze sezonu. Jak żona najsłynniejszego polskiego piłkarza prezentowała się na czerwonym dywanie?

Anna Lewandowska na festiwalu w Wenecji

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji rozpoczął się 30 sierpnia. Podczas piątkowej premiery filmu pod tytułem “Biedne istoty” z Emmą Stone i Markiem Ruffalo w rolach głównych, na czerwonym dywanie nie zabrakło również polskich gwiazd, które coraz częściej goszczą na zagranicznych imprezach najwyższej rangi. Jedną z Polek, która zwróciła szczególną uwagę fotoreporterów była Anna Lewandowska. Trenerka tego wieczoru miała na sobie suknię do ziemi z fantazyjnym gorsetem w kolorze szałwii. Do kreacji dobrała delikatne sandałki oraz złotą torebkę w kształcie muszli. Minimalistyczną stylizację dopełniły naturalne fale, które są ulubioną fryzurą trenerki, nie zależnie od okazji.

Polacy na 80. Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji

Poza Anną Lewandowską na czerwonym dywanie pojawiła się Małgorzata Kożuchowska. Obecność Polek to nie jedyny rodzimy akcent podczas włoskiego święta kina. Do walki o Złotego Lwa, a więc w Konkursie Głównym zobaczymy film Agnieszki Holland “Zielona granica” oraz “Kobieta z…” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. W sekcji Poza Konkursem swoją premierę będzie miała najnowsza produkcja 90-letniego Romana Polańskiego.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska Źródło: Pascal Le Segretain / Staff/Getty Images
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska Źródło: John Phillips / Stringer/Getty Images

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *