Serial “Pati” obejrzało ponad 1,5 miliona widzów. Na czym polega jego fenomen?

Już w poniedziałek, 4 września wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu Pati. Cały sezon dostępny jest także w Playerze. Czego możemy się spodziewać? O tym opowiedzieli: aktorka Aleksandra Adamska oraz aktor Konrad Eleryk.

“Pati”, czyli wrześniowe nowości na antenie TVN

Serial Player Original “Pati” okazał się najchętniej wybieranym formatem serwisu w maju. Produkcja z Olą Adamską w roli głównej znalazła się też na trzecim miejscu najpopularniejszych seriali pod względem zasięgu, zaraz za “Behawiorystą” i “Skazaną 2”. Już od poniedziałku 4 września produkcję będziemy mogli oglądać o godzinie 21:45 na antenie TVN.

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb (“Sony”), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Marcin Sitek (Jacek), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Pati – na czym polega jej fenomen

Historię Pati widzowie poznali już w serialu “Skazana”. Motyw więźniarki tak zainteresował publikę, że producenci zdecydowali się nakręcić serial o życiu bohaterki.

– Producent “Skazanej”, robił takie mikro podchody, żeby mnie do tego przyzwyczaić, mówił, ze może powstaną historie pojedynczych więźniarek. Czekałam, co z tego wyniknie. Pewnego dnia podszedł do mnie i powiedział, że jest zgoda z góry, żeby taki spin-off powstał. W pierwszym momencie dość konkretnie się zestresowałam. Pati jest tak “jakaś”, że na przestrzeni tych sześciu odcinków, gdzie byłabym non stop na ekranie, mogłoby być to wręcz nie do zniesienia. Późniejsza praca z reżyserem “Pati” spowodowała, że bardzo dużo ściągnęliśmy z Pati. Staraliśmy się wyciągnąć z niej tę esencję i prawdę. Jest taką zwykłą dziewczyną – powiedziała Ola.

W serialu z nieco innej strony pokazuje się także Konrad, wcielający się w rolę Krystiana.

– Krystian jest zwykłym chłopakiem. Na początku myślałem, że nie ma w nim nic charakterystycznego. Zawsze za taką innością jest trochę łatwiej się schować – powiedział aktor.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *