Kabaret Młodych Panów DRWI w Polsacie z Pawła Kukiza! “Mogą go mieć wszyscy”

Kabaret Młodych Panów po raz kolejny zażartował z polityków na antenie Polsatu. Tym razem zadrwili nie tylko z Jarosława Kaczyńskiego czy Pawła Kukiza, ale także z członków Koalicji Obywatelskiej, którzy w prześmiewczy sposób zostali porównani do polskich piłkarzy. O co chodzi?

Podczas niedzielnej emisji “Kabaretu na żywo: Młodzi i Moralni”, po raz kolejny obiektem żartu stali się politycy. Choć do niedawna prześmiewcza krytyka “żartownisiów” z Polsatu skupiała się na przedstawicielach partii rządzącej, to tym razem na tapet została wzięta również opozycja.

Członkowie Kabaretu Młodych Panów zaprezentowali scenkę, która przedstawiała biuro sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej. Początkowo można było przypuszczać, że po raz kolejny żarty będą dotyczyły Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ w drzwiach znajdowała się belka, która została określona jako “za wysokie progi na Kaczyńskiego nogi“. Po chwili okazało się jednak, że obiektem satyry zostali m.in. politycy KO.

Kabaret Młody Panów nie zostawił suchej nitki na politykach Koalicji Obywatelskiej

Postacie wcielające się w polityków dywagowali nad sposobnością wygrania nadchodzących wyborów, które już wielokrotnie przegrali. To właśnie wtedy Kabaret Młodych Panów pokusił się o nawiązanie do reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przegraliśmy 6 wyborów z rzędu. To więcej niż Polacy w meczu z Mołdawią – powiedział jeden z kabareciarzy, powołując się na czerwcowy mecz Polaków, w którym prowadzili 2:0, ostatecznie przegrywając wynikiem 2:3.

Jakby tego było mało, nawiązano również do polityków, którzy wcześniej znani byli jako wokaliści. W rozmowie dotyczącej posiadania w partii piosenkarza odniesiono się do postaci Liroya czy Pawła Kukiza, który od niedawna związany jest z partią Prawa i Sprawiedliwości. Wspomnianą postać podsumowano w następujących słowach:

Kukiza to akurat mogą mieć wszyscy – zażartowano podczas wystąpienia, po czym wśród publiczności rozbrzmiał masowy śmiech

Kabaret Młodych Panów DRWI w Polsacie z Pawła Kukiza! "Mogą go mieć wszyscy"
kabaret Młodych Panów (AKPA)
Kabaret Młodych Panów DRWI w Polsacie z Pawła Kukiza! "Mogą go mieć wszyscy"
kabaret Młodych Panów (AKPA)
Kabaret Młodych Panów DRWI w Polsacie z Pawła Kukiza! "Mogą go mieć wszyscy"
kabaret Młodych Panów (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *