Anna Lewandowska publikuje zdjęcie ze śpiącą Laurą z meczu FC Barcelona: “Tak ŻEGNAMY Camp Nou” (FOTO)

Anna Lewandowska pojawiła się na meczu Barcy z Mallorcą. Żony Roberta Lewandowskiego nie mogło zabraknąć na wyjątkowej rozgrywce, która zakończył pewną historię Camp Nou. Obiekt zostanie zamknięty i zostanie poddany gruntownemu remontowi.

Anna Lewandowska stara się być obecna niemal na każdym meczu Roberta Lewandowskiego. Jak sama mówi, rodzina i osobiste wsparcie męża jest dla niej najważniejsze. Najsłynniejsza polska WAGs nie raz udowodniła, że nie rzuca słów na wiatr i potrafi przylecieć z innego kraju do miejsca, w którym danego dnia mecz rozgrywa “Lewy”. Nie inaczej było w niedzielę.

Anna Lewandowska żegna Camp Nou wyjątkowym zdjęciem z Laurą

W niedzielę FC Barcelona rozegrała mecz z Mallorcą. To ostatnia rozgrywka Barcy na historycznym Camp Nou, ponieważ sportowy obiekt zostaje oddany do remontu. Anna Lewandowska nie omieszkała zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia z tej okazji. Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie z małą Laurą, która podczas sportowej rozgrywki usnęła jej na kolanach. Anna dopatrzyła się w tym pewnej symboliki, co zresztą wykorzystała w opisie najnowszego zdjęcia.

Anna Lewandowska publikuje zdjęcie ze śpiącą Laurą z meczu FC Barcelona: "Tak ŻEGNAMY Camp Nou" (FOTO)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *