Tak wyglądały OSTATNIE MIESIĄCE życia Tiny Turner w ukochanej Szwajcarii: joga, przejażdżki porsche i zakupy

24 maja do mediów trafiła niezwykle smutna wiadomość o śmierci Tiny Turner. Legendarna artystka zmarła w wieku 83 lat, a teraz mieszkańcy szwajcarskiego miasteczka zdradzają, jak wyglądały jej ostatnie miesiące. Ujawnili też, jak wspominają gwiazdę.

24 maja rzecznik Tiny Turner poinformował, że artystka zmarła w wieku 83 lat. Legendarna piosenkarka odeszła po długiej walce z chorobą w jej szwajcarskim domu. Turner od 1995 roku mieszkała w Szwajcarii, a dokładniej w miejscowości Küsnacht nieopodal Zurychu. Teraz “Daily Mail” ujawnił, jak wyglądały ostatnie miesiące piosenkarki. W serwisie możemy przeczytać, że gwiazda miała przechadzać się uliczkami Küsnacht, wybierać się na luksusowe zakupy i próbować wykwintnego jedzenia.

Turner uwielbiała też przesiadywać w miejscowym parku, gdzie mogła obserwować jezioro Zuryskie i górski krajobraz. “Daily Mail” donosi również, że pomimo iż gwiazda miała do dyspozycji pełen personel, to sama wsiadała w swoje Porsche Cayenne i wybierała się na przejażdżki. Zagraniczny tabloid poinformował, że Tina została zapamiętana przez sąsiadów jako “skromna, przyjazna i uprzejma”.

Tak wyglądały ostatnie miesiące Tiny Turner

Tina Turner czasami przyjeżdżała do miasta na zakupy. Miała lokaja, ale lubiła chodzić sama, z mężem Erwinem – wspominał w rozmowie z tabloidem jeden z mieszk

Turner od 1995 roku mieszkała w Szwajcarii, a od kiedy zamieszkała w Küsnacht, uwielbiała chodzić na jogę i uczęszczała na zajęcia w parku. Mieszkańcy wspominali również, że widywali ją, gdy siedziała nad wodą i chętnie witała się ze spacerowiczami.

Mówiła “gruezi”, to znaczy “cześć”, ludziom spacerującym z psami. Była bardzo przyjazna – wspominał Turner inny mieszkaniec.

Mieszkańcy wspominają legendarną artystkę

Jeden ze sprzedawców z luksusowego butiku opowiadał z kolei, że Turner “była bardzo skromna” i często przyjeżdżała do sklepu w towarzystwie męża Erwina.

Nie była zarozumiała i lubiła buty. W naszym sklepie można znaleźć ładne buty wykonane przez projektantów, które kosztują około tysiąca franków szwajcarskich. Prowadzimy również sprzedaż odzieży. Za sukienki trzeba zapłacić porównywalną cenę do butów. Pani Turner lubiła je kupować i często wybierała również kaszmirowe swetry dla męża – wspominał Turner właściciel sklepu.

Inni wspominali, że widzieli Tinę, jak jeździła po okolicy swoim Porsche i spacerowała z mężem po miasteczku.

Wydawali się razem bardzo zrelaksowani i szczęśliwi – mówili.

Tina Turner od 1986 roku była związana z Erwinem Bachem, a w 2013 roku para stanęła na ślubnym kobiercu.

Tak wyglądały OSTATNIE MIESIĄCE życia Tiny Turner w ukochanej Szwajcarii: joga, przejażdżki porsche i zakupy

Tak wyglądały OSTATNIE MIESIĄCE życia Tiny Turner w ukochanej Szwajcarii: joga, przejażdżki porsche i zakupyTak wyglądały OSTATNIE MIESIĄCE życia Tiny Turner w ukochanej Szwajcarii: joga, przejażdżki porsche i zakupy

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *