Kontrowersyjny ksiądz zaatakował Ewę Swobodę z ambony. “Wygląda obrzydliwie”

Ewa Swoboda to kolejna osoba publiczna zaatakowana przez księdza Michała Woźnickiego. W ostatnim czasie były salezjanin krytykował między innymi Marylę Rodowicz i Zenka Martyniuka. Tym razem w karygodnych słowach mówił o tatuażach sportsmenki.

Ewa Swoboda to jedna z bardziej charyzmatycznych polskich sportsmenek. Kibicie uwielbiają ją nie tylko za sukcesy na koncie, między innymi mistrzostwo Europy w biegu na 100 m, ale też poczucie humoru i twardy charakter. Kilka lat temu sprinterka zasłynęła mówiąc po skończonym biegu, że teraz najchętniej zjadłaby coś w McDonaldzie.

Ewa Swoboda zaatakowana przez księdza hejtera

Sportsmenka jest też kojarzona z tatuażami. Jej ręce i uda pokrywa coraz więcej rysunków. Są to róże, pistolet, słońce i sentencje. Dziary Swobody nie podobają się każdemu. Do tego grona należy kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki. Podczas nabożeństwa transmitowanego w sieci w mocnych słowach skomentował wyglądał 26-latki.

Ewa Swoboda wygląda obrzydliwie. Bo jest abażurem. Stoi w blokach startowych i co robi? Znak krzyża. A tego się nie da pogodzić dziewczynko. Znaku krzyża i zrobienie z siebie choinki – zaczął.

Dalej również nie gryzł się w język.

Ewa Swoboda nie da się na ciebie patrzeć. Wyglądasz, jak potwór – mówił z ambony.

Ksiądz Michał Woźnicki grzmi z ambony

W ostatnim czasie nie tylko sportsmenka podpadła duchownemu. Ksiądz Woźnicki zaatakował również Zenka Martyniuka, Marylę Rodowicz czy Jurka Owsiaka

I tu warto podkreślić, Woźnicki nie jest “zwykłym” księdzem. W swojej karierze zawodowej ma już wiele perturbacji. Pracował w Afryce jako misjonarz, następnie uczył się w Rzymie i trafił do zakonu Salezjanów w Poznaniu, skąd po konflikcie został wyrzucony. To nie powstrzymało go jednak przed transmitowaniem pełnych jadu kazań.

Niewykluczone, że z czasem przestanie być osobą duchowną. Watykan oskarżył już Woźnickiego o głoszenie herezji i schizmy, a postępowanie w sprawie wydalenia go z grona księży jest w toku.

Kontrowersyjny ksiądz zaatakował Ewę Swobodę z ambony. "Wygląda obrzydliwie"
Ewa Swoboda (AKPA, Filip Radwanski)
Kontrowersyjny ksiądz zaatakował Ewę Swobodę z ambony. "Wygląda obrzydliwie"
Ewa Swoboda (AKPA, Filip Radwanski)
Kontrowersyjny ksiądz zaatakował Ewę Swobodę z ambony. "Wygląda obrzydliwie"
Ewa Swoboda (AKPA, Filip Radwanski)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *