Spała z ponad TYSIĄCEM ŻONATYCH mężczyzn! Przygodami chwali się w sieci

Niektórzy uważają romans za sposób na wyrwanie się z codzienności. Inni uczynili z niego sposób na życie. 50-letnia Gweneth Lee twierdzi, że spała z ponad tysiącem żonatych mężczyzn. Swoimi podbojami chwali się w mediach.

Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku i oderwania się od codzienności. Wielu z nas szuka wtedy ciekawych doznań i próbuje nowych rzeczy. Zmiana otoczenia, interesujące wyprawy czy nadzwyczajne okoliczności sprzyjają poznawaniu się na nowo w długotrwałych związkach.

Po powrocie z urlopu znów jednak trafiamy do szarej codzienności. Dla tych, którzy nie mogą się z tym pogodzić, jest to ciężka próba. Niejednokrotnie kończąca się “skokiem w bok”

Żonaci mężczyźni to najlepsi kochankowie

Na takie okazje czeka Gweneth Lee, 50-latka z Wielkiej Brytanii. Kobieta otwarcie przyznaje, że to właśnie wrzesień jest jej ulubionym miesiącem, ponieważ wtedy najłatwiej o nowy romans. Na rynku matrymonialnym pojawiają się producenci filmowi, finansiści czy choćby biolodzy, którzy chcą nawiązać przelotną relację.

Serwis illicitencounters.com przeprowadził badania na dwóch tysiącach uczestników, z których istotnie wynika, że we wrześniu nawiązywanych jest najwięcej przelotnych znajomości. Początek jesieni wypada znacznie lepiej niż styczeń pod względem liczby poznawanych osób i rozpoczynania niezobowiązujących romansów.

Tacy kochankowie są po prostu najlepsi. Zauważają, kiedy obcięłaś włosy, zrobiłaś paznokcie lub kupiłaś ładną sukienkę – mówi Gweneth Lee o żonatych mężczyznach w wywiadzie dla dziennika “The Sun”.

Gweneth Lee spała z ponad tysiącem żonatych mężczyzn

Kobieta podkreśla, że spała z ponad tysiącem żonatych mężczyzn. Jej kochankowie decydują się na zdradę, ponieważ zazwyczaj mają dość nudnego widoku, jakim stają się dla nich ich partnerki. Romans traktują jako formę relaksu i zabawy.

Gweneth Lee w przeszłości sama była mężatką, teraz jednak nie wyobraża sobie, by miała być ponownie w stałym związku. Wciąż jednak chce się podobać mężczyznom i dlatego decyduje się na kolejne przelotne relacje.

Cieszy mnie to, że się komuś podobam. Ale nie chcę tkwić z nim w związku na stałe. Dlatego właśnie mam astronomiczną liczbę kochanków – podsumowuje 50-latka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gweneth Lee (@gweneth_jsm)

Spała z ponad TYSIĄCEM ŻONATYCH mężczyzn! Przygodami chwali się w sieci

Gweneth Lee sypia tylko z żonatymi mężczyznami (Instagram)

Spała z ponad TYSIĄCEM ŻONATYCH mężczyzn! Przygodami chwali się w sieci
Gweneth Lee (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *