“Zedrzesz kolana na modlitwie, będziesz najsilniejszy na świecie”. Mistrz boksu Tomasz Adamek wie, co mówi

– Zedrzesz kolana na modlitwie, będziesz najsilniejszy na świecie – mówił w raciborskim poprawczaku Tomasz Adamek, były zawodowy mistrz świata w boksie. Spotkanie odbyło się w ramach programu BOX FOR LIFE, którego celem jest cel zwalczanie uzależnień XXI w. – używek, depresji i uzależnienia od social mediów.

Były bokser, a z pochodzenia żywiecki góral Tomasz Adamek nie ukrywa, że jest wierzący. Na swoim Facebooku pokazuje ważne dla siebie wydarzenia i miejsca i nie brakuje tam zdjęć związanych z wiarą i religią. Nic więc dziwnego, że bierze udział w programie BOX FOR LIFE, w którym uczestniczą także Andrzej Kuc, zapaśnik Unii Racibórz, nagradzany za osiągnięcia w pracy z trudną młodzieżą, oraz ks. Michał Olszewski, sercanin.

Kogo boi się Tomasz Adamek? “Tylko Boga”

Jak podaje portal Nasz Racibórz, Adamek spotkał się w raciborskim poprawczaku z młodzieżą oraz miejscowymi pasjonatami pięściarstwa. Podczas spotkania mówił o wierze. – Zedrzesz kolana na modlitwie, będziesz najsilniejszy na świecie – oświadczył słuchającym go młodym. Opowiadał o swoich walkach, mówił o tym, jakie znaczenie ma dieta, stały wysiłek oraz sen.

Jak powiedział, boi się tylko Boga. I może trochę żony. – Przed wyjściem na ring nie można odczuwać strachu, inaczej zrobisz sobie krzywdę.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *