TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa i Angelika Dziedzic wrócą do siebie?! “Potrafią rozwiązywać problemy”

Allan Krupa od niespełna dwóch lat związany był z Angeliką Dziedzic. Para zamieszkała razem, a syn Edyty Górniak planował już nawet ślub z ukochaną. Tymczasem w mediach pojawiły się niepokojące wieści na temat ich relacji. Jaka jest prawda?

Syn Edyty Górniak nie krył się ze swoim uczuciem, dlatego media szybko obiegła informacja, że jego związek z tiktokerką Angeliką jest już przeszłością. Prawie dwuletnia relacja pary i plany ślubne rzekomo przepadły. W mediach społecznościowych dziewczyny zaczęły pojawiać się smutne piosenki o miłości.

Media natychmiast zainteresowały się problemami pierworodnego diwy. Jak informowała osoba z otoczenia piosenkarki, przyczyną mogło być zbyt szybkie wspólne zamieszkanie. W rozmowie z “Super Expressem” informator z bliskiego otoczenia rodziny ujawnił, że wokalistka zrobiła, co było w jej mocy, aby wesprzeć syna i niedoszłą synową. Para jednak nie komentowała sprawy.

Allan Krupa i Angelika Dziedzic wrócą do siebie?

Według osoby z otoczenia Allana, związek Dj-a i tiktokerki faktycznie przechodzi kryzys, jednak niewykluczone, że para dojdzie do porozumienia i da sobie jeszcze jedną szansę. Taka wiadomość na pewno ucieszyłaby Edytę Górniak, która traktowała dziewczynę syna jak własną córkę.

Faktycznie, Allan i Angelika mają nieco gorszy czas, a wyjazdem do Berlina Krupa dolał oliwy do ognia. Prawda jest jednak taka, że są sobie bardzo bliscy i mimo młodego wieku potrafią rozwiązywać problemy jak dorośli ludzie. Kiedy się spotkają, przegadają wszystko i mam nadzieję, że do siebie wrócą – mówi Pudelkowi osoba z otoczenia Allana.

Myślicie, że młodzi dadzą sobie drugą szansę?

TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa i Angelika Dziedzic wrócą do siebie?! "Potrafią rozwiązywać problemy"
Allan Krupa (AKPA, AKPA)
TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa i Angelika Dziedzic wrócą do siebie?! "Potrafią rozwiązywać problemy"
Allan Krupa (AKPA, AKPA)
TYLKO NA PUDELKU: Allan Krupa i Angelika Dziedzic wrócą do siebie?! "Potrafią rozwiązywać problemy"
Allan Krupa (forum, FiPAK / Forum)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *