Paparazzi “przyłapali” Demi Moore na jachcie przyjaciół. 60-letnia aktorka ma ZABÓJCZĄ sylwetkę (ZDJĘCIA)

Demi Moore spędza tegoroczne wakacje w Grecji na jachcie przyjaciół. Towarzyszy jej ukochany piesek oraz… paparazzi. Na nowych zdjęciach widać, że aktorka nadal zachwyca formą.

Życie Demi Moore długo nie było usłane różami. Gwiazda ma za sobą zmagania z narkotykami, nieudane związki i nadużycia seksualne. Będąc u szczytu popularności, borykała się z demonami z przeszłości. Wiele wskazuje jednak na to, że 60-letniej dziś Moore udało się osiągnąć szczęście i stabilizację.

Gwiazda nadal pojawia się na dużym i małym ekranie. Prywatnie realizuje się jako mama, babcia oraz przyjaciółka swojego byłego męża, Bruce’a Willisa. Ponoć Demi jest bardzo zaangażowana w pomaganie żonie aktora, który boryka się z afazją.

Chodzenie w stroju kąpielowym po mieście zakazane? Odpowiadają Polacy

Greckie wakacje Demi Moore na jachcie

Sama Moore obecnie jest singielką. Jej ostatni związek z Danielem Hummem zakończył się w listopadzie ubiegłego roku po niespełna 12 miesiącach randkowania. Wygląda jednak na to, że życie w pojedynkę służy aktorce. Ostatnio paparazzi “przyłapali” ją podczas wczasów w Grecji. 60-latka wypoczywa tam na jachcie należącym do jej przyjaciół. Nie jest sama. Oprócz znajomych towarzyszy jej też ukochana chihuahua Pilaf.

Demi korzystała ze słońca w niebieskim bikini, prezentując zgrabną sylwetkę. Niejedna młodsza koleżanka mogłaby pozazdrościć jej formy. Zdrowa figura gwiazdy to zasługa regularnych treningów, a także przestrzegania diety wypełnionej żywnością organiczną – zwłaszcza owocami i warzywami. Moore podkreśla jednak, że kluczem do zachowania zdrowia i szczęścia jest akceptacja własnego ciała.

Wygląda na swój wiek?

Demi Moore w Grecji
Demi Moore w Grecji

Demi Moore w Grecji (FORUM, MEGA / The Mega Agency / Forum)
Słoneczna kąpiel
Słoneczna kąpiel

Demi Moore w Grecji (FORUM, MEGA / The Mega Agency / Forum)
Relaks
Relaks

Demi Moore (FORUM, MEGA / The Mega Agency / Forum)

Wygląda na swój wiek?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *