Deynn pochwaliła się odpicowaną garderobą. Ma gablotki z luksusowymi torebkami, złote dodatki i… kulki Newtona! (ZDJĘCIA)

Deynn postanowiła pokazać, jak wygląda jej “kącik” w willi, w której od roku mieszka wraz z Danielem Majewskim. W pomieszczeniu dominują biel i złoto. Robi wrażenie?

Rok temu Deynn Daniel Majewski, jak to mają w zwyczaju influencerzy, pochwalili się w sieci zakupem nowego domu. Celebrycki duet nie przeprowadził się byle gdzie, bo do okazałej willi za miastem. Jak wówczas opowiadali rozemocjonowani, w ich nowym gniazdku znajduje się m.in. basen, zsyp na pranie czy lodówka, która się sama domyka.

Deynn pochwaliła się garderobą

W niedzielę Deynn w końcu postanowiła pokazać 1,6-milionowemu gronu fanów pomieszczenie, które dopieszczała przez ostatnie kilka miesięcy. Chodzi o jej gabinet i garderobę w jednym.

Mój kącik, moje spełnienie marzeń – napisała pod rolką, na której prezentuje wnętrze pokoju.

Deynn pokazała, gdzie trzyma luksusowe dodatki

Na nagraniu widzimy obszerne pomieszczenie z oknami z dwóch stron, na środku którego leży dywan w kształcie róży. W oczy rzuca się także spore biurko ze stojącym na nim komputerem, oszklona szafa oraz liczne gablotki. W tych największych dostrzec można buty i torebki luksusowych marek. Widzimy, że Marita zostawiła sobie na pamiątkę również opakowania po zdobyczach od projektantów.

To dla niektórych wyda się wsiu*skie, dla mnie nie jest – wytłumaczyła się z chomikowania oryginalnych pudełek.

Na Instastories celebrytka szczegółowo pokazała i przybliżyła pochodzenie niemal każdej z widniejących w garderobo-gabinecie rzeczy.

To mam chyba z Westwing. To stare z H&M Home. To było tanie w ogóle, chyba z Pepco. (…) Tutaj mamy jakieś nagrody. To zawsze chciałam mieć za dzeciaka – kulki Newtona, spełniłam swoje marzenie. Tutaj mam lego, Natalka moja mi ułożyła – opowiada podekscytowana.

Deynn nie zapomniała także przypomnieć, jak wnętrze jej “kącika” prezentowało się przed remontem. Zobaczcie zdjęcia. Fajnie wyszło?

Garderobo-gabinet Deynn
Garderobo-gabinet Deynn

Deynn pochwaliła się garderobą (Instagram)

Influencerka zaprezentowała internetowej społeczności swoje królestwo. Robi wrażenie?

Kolorystyka
Kolorystyka

Deynn pochwaliła się garderobą (Instagram)

We wnętrzu “kącika” Deynn dominują biel i złoto.

Specjalne miejsce na luksusowe obuwie i torebki
Specjalne miejsce na luksusowe obuwie i torebki

Deynn pochwaliła się garderobą (Instagram)

Uwagę zwracają także gablotki z luksusowymi butami i torebkami. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że w pokoju Marity jest sporo przestrzeni, nic bardziej mylnego. “Mam za mało miejsca na buty, a planuję kupić więcej sneakersów…” – ubolewała na Instastories.

Dodatki
Dodatki

Deynn pochwaliła się garderobą (Instagram)

W pokoju nie brakuje rozmaitych dodatków w postaci książek, figurek i wazonów. Stylowo to wygląda?

Jak Wam się podoba królestwo Deynn?
Jak Wam się podoba królestwo Deynn?

Deynn pochwaliła się garderobą (Instagram)
Przed remontem
Przed remontem

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *