Barbara Kurdej-Szatan urządziła miejską dżunglę na swoim tarasie. “Zielnik projektowała moja córa”

Barbara Kurdej-Szatan nie tak dawno odkryła nową pasję do pielęgnowania kwiatów i roślin. Aktorka stworzyła na swoim tarasie prawdziwą oazę spokoju, do której zajrzeliśmy wraz z kamerami Dzień Dobry Wakacje. Co można znaleźć w owocowo-warzywnym ogródku gwiazdy?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała pięknie zagospodarowany taras

Reporterka Dzień Dobry Wakacje Kasia Olubińska-Godlewska zawitała do mieszkania Basi Kurdej-Szatan, by porozmawiać z aktorką o jej nowej pasji do pielęgnowania kwiatów i zobaczyć stworzony na tarasie zielnik. Okazuje się, że gwiazda stosunkowo niedawno odkryła, że sadzenie roślin sprawia jej tak ogromną przyjemność.

– Nie miałam ogrodu, bo wychowałam się najpierw na blokowisku, później w kamienicy. Potem, jak byłam na studiach, jakoś nigdy nie potrafiłam zajmować się kwiatami. Nie miałam do tego ręki, nie chciało mi się, nie potrafiłam. Kwiaty mi więdły. I nagle, nie wiem, czy to przyszło z wiekiem, czy o co chodzi, ale tak naprawdę od dwóch lat, odkąd się tu przeprowadziliśmy, (…) pokochałam ten cały mój zielnik i zajmowanie się kwiatami. Daje mi to ogrom radości – zaznaczyła.

Zielarskie bogactwo na tarasie Barbary Kurdej-Szatan

W ogródku Barbary Kurdej-Szatan można znaleźć gamę wartościowych i niezbędnych w codziennej diecie warzyw, owoców oraz różnorakich przypraw. Wśród nich nie brakuje bazylii, tymianku, jadalnej nasturcji, nagietka czy rzodkiewek. Ulubionym przysmakiem 3-letniego syna aktorki są natomiast poziomki, które chłopczyk nazywa truskawkami.

– To jest mój zielnik. Zielnik dwa lata temu projektowała moja córa, bo ona powiedziała, co gdzie chce mieć. Tutaj miała poziomki właśnie, potem to troszeczkę zmodyfikowałyśmy. Tutaj mi pięknie urosły sałaty. Tu jest melisa, która się tak rozrosła, ale to dlatego, że byliśmy na wakacjach i jej jeszcze nie przycinałam. (…) Melisa natomiast przykryła mi marchewki. Tutaj mamy pomidorki – pokazała gwiazda przed kamerami Dzień Dobry Wakacje.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *