Małgorzata Foremniak i Jan Kliment ZNIKAJĄ z “Mam Talent”! Znamy też dwóch NOWYCH JURORÓW. Wśród nich… Julia Wieniawa

Właśnie ogłoszono poważne zmiany w programie “Mam Talent”. Małgorzata Foremniak i Jan Kliment znikają zza jurorskiego stołu, a ich miejsce zajmą dwie nowe gwiazdy. Nigdy byście nie zgadli, kto ich zastąpi.

Stało się. “Mam Talent” to kolejny format TVN-u, który właśnie przechodzi gruntowną przemianę. Jak ogłoszono na oficjalnym profilu programu, z posadami jurorów pożegnali się właśnie Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Tancerz sprawdzał się w tej roli od dwóch sezonów, aktorka z kolei gościła w jury od początku istnienia polskiej edycji formatu.

Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do kolejnej edycji “Mam Talent”, a tym samym poszukiwania najzdolniejszych ludzi w naszym kraju. W 15. sezonie nadejdzie czas na zmiany. Małgosia Foremniak oraz Jan Kliment rozstaną się z rolami jurorów. Gosiu, Janku, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z Wami w “Mam Talent”, trzymamy kciuki za to, co przed Wami i życzymy Wam samych sukcesów – czytamy.

Poważne zmiany w “Mam Talent”. Nie zgadniecie, kim są nowi jurorzy

Jak poinformowano, dotychczasowi jurorzy sprawdzą się wkrótce w stacji, ale już w nieco innych rolach, które dużo bardziej kojarzą się z ich zawodowymi ścieżkami. Foremniak ma niebawem wystąpić w nowym projekcie TVN-u jako aktorka, z kolei Kliment ma być wsparciem jako choreograf.

Nasze drogi jednak się nie rozchodzą. Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach – przekazano.

Przy okazji ogłoszono, kim są nowi jurorzy, którzy wkrótce zajmą miejsce Małgosi i Jana. Nie zgadniecie, kto zasiądzie obok Agnieszki Chylińskiej za stołem jurorskim w kolejnej edycji.

W 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia. W nowej roli sprawdzi się także Marcin Prokop, znany widzom jako prowadzący “Mam Talent”. Razem z Agnieszką Chylińską i Julią Wieniawą, oceni występy utalentowanych uczestników. Najnowsza edycja “Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w przyszłym roku. Trwają castingi na prowadzących show, a o efektach poinformujemy Was niebawem! Do zobaczenia przed telewizorami!

Marcin Prokop tym samym po 14. edycjach awansował na jurora show, dla Julii Wieniawy będzie to z kolei debiut w tej roli. Z ostatnich zdań oświadczenia wynika, że z posadą pożegnał się także Michał Kempa, który przez dwie ostatnie edycje współprowadził format wraz z Prokopem. Wkrótce najwyraźniej ma ich zastąpić ktoś inny.

Też jesteście w szoku?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

Małgorzata Foremniak i Jan Kliment ZNIKAJĄ z "Mam Talent"! Znamy też dwóch NOWYCH JURORÓW. Wśród nich... Julia Wieniawa
Dotychczasowi jurorzy “Mam Talent”: Agnieszka Chylińska, Jan Kliment i Małgorzata Foremniak (AKPA, AKPA)
Małgorzata Foremniak i Jan Kliment ZNIKAJĄ z "Mam Talent"! Znamy też dwóch NOWYCH JURORÓW. Wśród nich... Julia Wieniawa
Marcin Prokop (Licencjodawca, AKPA)
Małgorzata Foremniak i Jan Kliment ZNIKAJĄ z "Mam Talent"! Znamy też dwóch NOWYCH JURORÓW. Wśród nich... Julia Wieniawa
Julia Wieniawa (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *