Katarzyna Bosacka pisze o “ciężkich chwilach” po rozstaniu i ogłasza: “Poprawiłam koronę i idę naprzód”

Katarzyna Bosacka po 26 latach rozstała się z mężem, mimo że jeszcze kilka miesięcy temu uśmiechnięci pozowali razem do zdjęć. W trudnym czasie prezenterka może liczyć na wsparcie swoich sympatyków. Podziękowała im za to w poruszającym wpisie.

Katarzyna Bosacka i jej mąż Marcin byli małżeństwem przez 26 lat. Kilka tygodni temu media dowiedziały się o tym, że w czerwcu ukochany prezenterki miał zostawić ją i czwórkę dzieci dla innej kobiety. Bosacki nie odniósł się wprost do tych doniesień. W rozmowie z Pudelkiem przekazał jedynie, że “kierując się szacunkiem wobec żony” nie będzie komentować medialnych doniesień o rozstaniu. Nie chciał w ten sposób wywoływać “niepotrzebnej sensacji”.

Katarzyna Bosacka dziękuje fanom za wsparcie w ciężkich chwilach

Katarzyna Bosacka również długo powstrzymywała się od dłuższej wypowiedzi. Do tej pory zapowiadała, że nie chce wałkować rozwodu w mediach. W sobotę opublikowała jednak emocjonalny wpis, który nawiązuje do ostatnich zmian w jej życiu osobistym.

Prezenterka nie ukrywa, że jest poruszona wsparciem, jakie otrzymała od bliskich i fanów. Mogła liczyć nie tylko na wyrazy sympatii, ale też zaproszenia do różnych miast w Polsce i na świecie.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie słowa wsparcia i otuchy w tych ciężkich dla mnie chwilach. Przepraszam, że nie mogę wszystkim odpowiedzieć osobiście. Dziękuję za tysiące lajków, przytulasów i serduszek […] Dzięki Wam łatwiej mi było poprawić koronę i iść naprzód. Dobrze, że jesteście! – napisała.

Internauci nie zawodzą Katarzyny Bosackiej

Pod postem ponowne zaroiło się od ciepłych słów.

Pani Katarzyno, jakkolwiek lekko nie jest, wspaniale Pani wygląda i daje przykład klasy i siły!; Zapewniam, że będzie o wiele lepiej; Jesteś wielka – piszą fani.

Bosaccy pobrali się w 1997 r. Jeszcze kilka miesięcy temu świętowali w mediach społecznościowych kolejną rocznicę ślubu. W czerwcu małżeństwo wzięło razem udział w marszu zorganizowanym w Warszawie przez Donalda Tuska. Jak się okazuje, niedługo potem Marcin Bosacki wyprowadził się od rodziny.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Katarzyna Bosacka pisze o "ciężkich chwilach" po rozstaniu i ogłasza: "Poprawiłam koronę i idę naprzód"

Katarzyna Bosacka (Instagram)

Katarzyna Bosacka pisze o "ciężkich chwilach" po rozstaniu i ogłasza: "Poprawiłam koronę i idę naprzód"
Katarzyna Bosacka (Licencjodawca, AKPA)
Katarzyna Bosacka pisze o "ciężkich chwilach" po rozstaniu i ogłasza: "Poprawiłam koronę i idę naprzód"
Katarzyna Bosacka z mężem (akpa, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *