Anna Lewandowska zdradza kulisy wakacji na Dominikanie. “Jeden z najlepszych wyjazdów w moim życiu”

Anna Lewandowska na krótki czas zrezygnowała z social mediów. Jak się okazuje, trenerka wyjechała na wymarzone wakacje, podczas których postanowiła odciąć się od wirtualnego świata. Po powrocie do domu pochwaliła się filmikiem z urlopu. Jak spędzała wolny czas?

Anna Lewandowska i jej najlepsze wakacje

Anna Lewandowska od lat skrupulatnie relacjonuje swoje życie w sieci. Trenerka zmęczona tworzeniem kontentu na social media podjęła decyzję o wakacyjnej przerwie. Na czas wyjazdu na Dominikanę na Instagramie zapadła cisza. Tym razem Ania korzystała z urlopu, ciesząc się daną chwilą. Spacerowała po egzotycznej wyspie z plecakiem bez telefonu i internetu, nurkowała, tańczyła z lokalsami, zjeżdżała na linie, a także jeździła quadem po plaży. Nie obyło się oczywiście bez regionalnych przysmaków i gastronomicznej uczty.

Po powrocie do domu opublikowała filmik, na którym przedstawiła zajawkę tego, co działo się przez ostatnie dwa tygodnie.

Republika Dominikany. Jeden z najlepszych wyjazdów w moim życiu – napisała Lewandowska pod nagraniem z wyjazdu – przyznała.

Lewandowska powraca do fanów

Po 14 dniach przerwy Anna powróciła do internetowych fanów i podzieliła się kadrami z rajskiego wyjazdu. Trzeba przyznać, że filmik zamieszczony w sieci wygląda jak produkcja zmontowana przez profesjonalistów.

Oprócz atrakcji, na jakie zdecydowała się trenerka, podziwiać możemy także piękne widoki nagrane z perspektywy drona.

– “Totalne #freedom czuć z tego video! Kochana Ty moja! Dziękuje za inspiracje!”, “Cudowny kraj i jeszcze lepsi ludzie, którzy tam mieszkają”, “to musiała być przygoda życia”, “Pamiątka na całe życie” – komentowali internauci.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *