Marcin Hakiel reaguje na stwierdzenie internautki, że Katarzyna Cichopek “URODĄ NIE GRZESZY”

Marcin Hakiel postanowił nie ignorować obraźliwych słów fanki, które padły pod adresem Katarzyny Cichopek na jego profilu. “Wystarczy już” – uciął tancerz.

Po rozstaniu z “tajemniczą” Dominiką Marcin Hakiel najwyraźniej wziął sobie za punkt honoru, że zaspokoi ciekawość fanów i odpowie na wszelkie, nawet te najbardziej intymne pytania zadawane mu na Instagramie. Najczęściej zagadnienia dotyczyły oczywiście Katarzyny Cichopek i okoliczności ich rozstania. W ostatnich dniach tancerz ujawnił przed obserwującymi m.in., jak wyglądają obecnie jego relacje z Maciejem Kurzajewskim oraz w jaki sposób dowiedział się o tym, że matka jego dzieci go zdradza.

To nie wszystko. Wygadany tancerz zdradził też ciekawskim fanom, jak ich pociechy radzą sobie po rozwodzie rodziców. Jakby tego było mało, ujawnił też, czy wróciłby do eksmałżonki, gdyby z jakichś powodów rozstała się z obecnym narzeczonym.

Marcin Hakiel odpowiada na chamski komentarz internautki o Katarzynie Cichopek

Pod zamieszczonym w poniedziałek postem, pod którym celebryta zorganizował kolejne z rzędu “Q&A”, znów zaroiło się od pytań zafrapowanych internautów, których Hakiel naturalnie nie pozostawił bez odpowiedzi. 40-latek odniósł się również do słów internautki, która w niewybredny sposób obraziła Katarzynę Cichopek, czepiając się jej aparycji. Wątek dotyczył planów na przyszłość Marcina i jego ewentualnego powrotu do telewizji.

Czy wróci Pan do “Tańca z gwiazdami”? Czy nie myślał Pan o karierze prezentera w telewizji? Powiem szczerze, że bardziej by Pan się nadawał do tej pracy bardziej niż Katarzyna, która, prawdę mówiąc, urodą nie grzeszy – stwierdziła kobieta.

Marcin stanowczo zareagował na nieelegancki komentarz. Hakiel wykazał się kulturą osobistą i stanął w obronie byłej.

Prośba o nieobrażanie się nawzajem na moim profilu. Wystarczy już hejtu w internecie. Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, zobaczymy co czas przyniesie – odparł.

Ma klasę?

Marcin Hakiel reaguje na stwierdzenie internautki, że Katarzyna Cichopek "URODĄ NIE GRZESZY"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (AKPA)
Marcin Hakiel reaguje na stwierdzenie internautki, że Katarzyna Cichopek "URODĄ NIE GRZESZY"
Katarzyna Cichopek (AKPA)
Marcin Hakiel reaguje na stwierdzenie internautki, że Katarzyna Cichopek "URODĄ NIE GRZESZY"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (fot. AKPA, AKPA)
Marcin Hakiel reaguje na stwierdzenie internautki, że Katarzyna Cichopek "URODĄ NIE GRZESZY"
Marcin Hakiel (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *