Taco Hemingway POWRÓCIŁ! Klip do nowego utworu stworzyła Iga Lis. “Dziękuję, Igiś” (WIDEO)

Taco Hemingway wrócił po trzyletniej przerwie do wydawania solowej muzyki. W sieci można już obejrzeć klip do jednego z dwóch nowych singli rapera. Teledysk promujący “Gelato” współtworzyła Iga Lis. Sentymentalne nagranie wzruszyło nawet Kingę Rusin.

Taco Hemingway przyzwyczaił fanów, że solowe projekty wypuszcza spontanicznie w letnie noce. Na zbliżające się wydawnictwo “1-800-OŚWIECENIE” trzeba było czekać ponad 3 lata. Co prawda raper nagrywał w tym czasie inne utwory, jednak odbiegały one stylistycznie od jego poprzedniej twórczości.

17 sierpnia o północy Taco oficjalnie wrócił do gry. Tym razem nie wypuścił jednak do sieci całego albumu, a dwa single “Gelato” i “Makarena Freestyle”. Resztę płyty będzie można posłuchać 22 września.

Taco Hemingway wrócił z nową muzyką

Hemingway nie ma w zwyczaju nagrywać wielu teledysków. Singiel “Gelato” promuje jednak dopieszczony klip, który współtworzyła Iga Lis, ukochana rapera. Z tej okazji pozwoliła sobie na dość wylewny wpis w mediach społecznościowych. Do tej pory oboje raczej unikali ekspozycji na opinię publiczną. Pewnie nieprędko znów pozwolą sobie na takie czułości na Instagramie.

Od tysiąca i kilkudziesięciu dni (heh) z dumą obserwuje, ile serca Filip wkłada w tworzenie nowego materiału. Cieszę się, że mogłam dorzucić cegiełkę od siebie do tego bardzo ważnego dla mnie projektu. Fajnie tworzyć w zespole. Dziękuję Janasowi i Filipowi za zaufanie – czytamy we wpisie Igi.

Zdradziła też, że teledysk, który jest dla niej podróżą do czasów dziecięcej beztroski, powstawał przy okazji pracy nad jej pierwszym dokumentem. Materiał był realizowany nad polskim morzem.

Dumny Taco Hemingway od razu skomentował wpis lubej.

Dziękuję, Igiś – napisał.

Taco Hemingway i Iga Lis tworzą razem

Teledysk skomentowała też dumna Kinga Rusin, mama Igi.

Iga, ależ to jest świetne!!! Jestem mega dumna! Z Ciebie! Z Was! No aż mi się oczy zaszkliły… – wyznała wyraźnie wzruszona.

To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka okazała wsparcie partnerowi swojej córki. Przypomnijmy, że Kingi nie zabrakło wśród publiczności podczas historycznego koncertu Taco i Dawida Podsiadły na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do sieci trafiły wtedy nagrania, na których pląsała do wersów Filipa.

Jak oceniacie wspólną twórczość Taco Hemingwaya i Igi Lis?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iga (@iga_lis)

Taco Hemingway POWRÓCIŁ! Klip do nowego utworu stworzyła Iga Lis. "Dziękuję, Igiś" (WIDEO)
Taco Hemingway w “Gelato” (YouTube)
Taco Hemingway POWRÓCIŁ! Klip do nowego utworu stworzyła Iga Lis. "Dziękuję, Igiś" (WIDEO)
Iga Lis (Instagram)
Taco Hemingway POWRÓCIŁ! Klip do nowego utworu stworzyła Iga Lis. "Dziękuję, Igiś" (WIDEO)
Iga Lis (Instagram.com)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *