Młodsza o 26 lat narzeczona Krzysztofa Skiby pozuje w panterkowym staniku i zapowiada (?) przygotowania do ślubu (FOTO)

Krzysztof Skiba wkrótce zostanie mężem Karoliny Kempińskiej. Związek muzyka z młodszą o 26 lat kobietą od początku wzbudza ogromne emocje. Tuż przed zbliżają się uroczystością przyszli małżonkowie wybrali się na festiwal nad polskie morze, gdzie modelka zapozowała w samym biustonoszu.

W ubiegłym roku media zelektryzowała wiadomość o rozstaniu Krzysztofa Skiby. Lider grupy Big Cyc zaprzepaścił 34-lata wspólnego życia z żoną Renatą dla młodszej o 26 lat pracowniczki firmy informatycznej. Obecną dziewczyną muzyka Big Cyc jest 33-letnia Karolina Kempińska, która przez długi czas musiała walczyć z nieprzychylnymi komentarzami.

Młodsza o 26 lat Karolina Kempińska pozuje u boku Skiby w panterkowym bikini

Dziewczyna muzyka nie kryje swojej miłości i chętnie dzieli się ujęciami w towarzystwie partnera. Para spędza aktualnie weekend nad polskim morzem, gdzie wybrali się na festiwal motoryzacyjny. Po wieczorze pełnym wrażeń celebrytka wrzuciła zdjęcie z plaży, na którym spędza czas z ukochanym, znajomymi i pieskiem. Jak na prawdziwą influencerkę przystało, Kempińska podsumowała event w mediach społecznościowych.

Ależ to był świetny festiwal! A teraz powrót do domu, praca i ostatnie szykowania [ szykowania do ślubu (?)] – przypisek redakcji  podpisała wspólne zdjęcie.

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej

Powrót z festiwalu to czas na kolejne przygotowania do ślub 59-letniego Krzysztofa Skiby i 33-letniej Karoliny Kempińskiej, który podobno ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Narzeczona muzyka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych informacjami na temat przygotowań do ślubu.

Organizacja zaślubin trwa w najlepsze, a partnerka Skiby ujawnia fanom coraz to więcej szczegółów. Ukochana muzyka ma wybraną suknie. Niedawno pochwaliła się próbnym makijażem ślubnym. A także wspomniała o menu, którym ugoszczą gości na zapowiadanym “skromnym” przyjęciu. Ujawniono nawet, że ceremonie zaślubin ma udzielić sama prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Zarówno Skiba, jak i jego partnerka podkreślają, że przyjęcie obędzie się bez pompy i przepychu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Skiba (@karoskiba)

Młodsza o 26 lat narzeczona Krzysztofa Skiby pozuje w panterkowym staniku i zapowiada (?) przygotowania do ślubu (FOTO)
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska (Instagram)
Młodsza o 26 lat narzeczona Krzysztofa Skiby pozuje w panterkowym staniku i zapowiada (?) przygotowania do ślubu (FOTO)
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *