Kobieta wróciła z pielgrzymki W CIĄŻY. Nazwiska ojca nie chce ujawnić…

W ostatnich latach na pielgrzymki wybiera się coraz więcej młodych ludzi. Część z nich pokonują wiele kilometrów z powodów religijnych. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy biorą w nich udział w celach duchowych…

Sezon pielgrzymkowy trwa w najlepsze. Pielgrzymki kojarzą się przede wszystkim z czasem spędzonym w towarzystwie osób, które wyznają tę samą wiarę. Wspólna droga ma zbliżyć ich do Boga i do siebie samych. Pielgrzymi modlą się o zdrowie, dziękują za otrzymane łaski i proszą o przebaczenie. Zdarzają się także nietypowe, czasem zabawne, a nawet dość niewiarygodne sytuacje, które uczestnicy wspominają jeszcze wiele lat po nich.

Czarna strona pielgrzymek

Oficjalnie w trakcie każdej pielgrzymki obowiązuje regulamin, który ma zapobiegać wszelkim wybrykom uczestników. Alkohol i palenie są oczywiście zakazane, a cisza nocna zaczyna się o godz. 22:00. Opinie o pielgrzymkach są jednak różne. Według pielgrzymowiczów niewiele osób przestrzega wstrzemięźliwości od wysokoprocentowych trunków. Zdarzają się romanse, seks również. W rozmowie z serwisem kobieta.wp.pl. Anna, uczestniczka pielgrzymek, opowiedziała, że w czasie jednej z nich jej koleżanka zaszła w nieplanowaną ciążę.

Kilka lat temu jedna z moich znajomych z pielgrzymki zaszła na niej w ciążę. Oczywiście nie przyznała się do tego od razu, ale kilka tygodni po powrocie okazało się, że jest w “stanie błogosławionym”. Ojciec natomiast, nieznany. Do tej pory nie ujawniła jego nazwiska – opowiada Anna, która uczestniczy w pielgrzymkach od wielu lat.

Marta, która również bierze regularnie udział w odwiedzaniu ważnych dla wiernych miejsc, w rozmowie z portalem potwierdziła, że takie zdarzenia mają miejsce.

Słyszałam o sytuacjach związanych z uprawianiem seksu z nowo poznanymi osobami na pielgrzymce. Znajomi widzieli też kilka razy porozrzucane, zużyte prezerwatywy. I tak jak uważam, że wszystko jest dla ludzi, tak to jest grubą przesadą. Pielgrzymki nie są od tego typu rzeczy. Jeżeli ktoś chce się zabawić, niech wybierze zamiast tego wycieczkę dla singli czy pojedzie na all inclusive. To brak szacunku i dla wiary, i dla osób, które chcą spędzić ten czas w spokoju i w modlitwie – przyznała dla serwisu.

Kobieta wróciła z pielgrzymki W CIĄŻY. Nazwiska ojca nie chce ujawnić...
Piesza pielgrzymka (AKPA)
Kobieta wróciła z pielgrzymki W CIĄŻY. Nazwiska ojca nie chce ujawnić...
Pielgrzymka (AKPA)
Kobieta wróciła z pielgrzymki W CIĄŻY. Nazwiska ojca nie chce ujawnić...
Pielgrzymka (AKPA)
Kobieta wróciła z pielgrzymki W CIĄŻY. Nazwiska ojca nie chce ujawnić...
Pielgrzymka (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *