Kelnerka z “Kuchennych rewolucji” o kulisach programu. “Poza kamerami Gessler powiedziała kilka bardzo niemiłych słów”

Odcinek “Kuchennych rewolucji” w restauracji prowadzonej przez Justynę Wysk zakończył się wyrzuceniem Magdy Gessler z lokalu. Kelnerka, która brała udział w jednym z najbardziej kontrowersyjnych odcinków, postanowiła opowiedzieć o kulisach show.

Choć katowicka restauracja “La Papillon Noir” już dawno przestała istnieć, odcinek “Kuchennych Rewolucji” nakręcony w lokalu przeszedł do historii. Justyna Wysk, właścicielka knajpy, wyprosiła Magdę Gessler z knajpy, padło dużo niecenzuralnych słów, a rewolucja zakończyła się fiaskiem.

Po latach do sprawy postanowiła wrócić Karolina Dąbrowska, jedna z kelnerek, która była wówczas obecna na planie odcinka “Kuchennych rewolucji” i przyglądała się sporowi Gessler z Wysk. Kobieta zajmuje się obecnie uprawą roślin i nagrywa filmy na YouTube’a. Była kelnerka na swoim kanale “Rodzina na polu” zdradziła kulisy nagrywania “Kuchennych rewolucji” i w mocnych słowach oceniła zachowanie Magdy Gessler na planie.

Ona w programie gra swoją rolę. Jeżeli chodzi o “Kuchenne rewolucje”, była bardzo niemiła, wtedy kiedy miała być niemiła. Była bardzo miła wtedy, kiedy trzeba było być bardzo miłym. Wymieniłyśmy kilka zdań bez kamer i wydawała się otwartą, życzliwą osobą. Uważam, że Magda Gessler jest aktorką, która gra w tym programie – stwierdziła Karolina w swoim filmiku.

Rzucanie talerzami przez Gessler jest wyreżyserowane

Dziś praktycznie nie ma odcinka, w którym prowadząca nie rzuciłaby talerzem. Jak się okazuje, tego typu gesty mogą być tylko zagrywką pod zwiększenie wyników oglądalności.

Reżyser powiedział jej: “Dobra czekajcie, teraz zmiana kamery i rzuć te talerze na podłogę”. No i było tak. Włączyli kamerę i ona, że to jest okropne i rzuciła wszystkie talerze, które się potłukły, na ziemię – wyznaje Dąbrowska.

Dąbrowska zdradza także, że na plan “Kuchennych rewolucji” przyjeżdża wielka ekipa min. psycholodzy, którzy potem opowiadają Gessler o wszystkich problemach pracowników restauracji.

Jest projektant wnętrz, jest dwóch psychologów, którzy na początku szukają, kto ma z czym problem, żeby zbudować na czymś historię tej restauracji. To nie jest tak, że tam jest reżyseria jakaś, że coś tam czytamy z kartki, ale oni sobie tworzą w głowie, jeżeli widzą grupkę ludzi, co mogą z tego zrobić, jaki show pokazać. Jest tych osób naprawdę sporo — powiedziała uczestniczka “Kuchennych rewolucji”.

Prawda o “Kuchennych rewolucjach”

Karolina Dąbrowska zdradziła, że właścicielka restauracji chciała wycofać się z udziału w “Kuchennych rewolucjach” już po pierwszym dniu zdjęciowym. Nie zrobiła tego ze względu na zapis w kontrakcie.

W umowie było, że za zerwanie umowy są bardzo duże kary (…) Poza kamerami Magda Gessler powiedziała kilka bardzo niemiłych słów do Justyny, co ją bardzo pobudziło. To było wyzwisko, które mogłoby być nawet sprawą w sądzie, że do niej powiedziała nieładne słowa. W umowie było, że jak chcielibyśmy się sądzić, to tylko w jednym wymienionym przez nich w sądzie w Warszawie. Jak już w to wejdziesz, to nie ma wyjścia. To jest taki pakt z diabłem – twierdzi uczestniczka produkcji TVN.

Kelnerka z "Kuchennych rewolucji" o kulisach programu. "Poza kamerami Gessler powiedziała kilka bardzo niemiłych słów"
Magda Gessler (Licencjodawca, AKPA)
Kelnerka z "Kuchennych rewolucji" o kulisach programu. "Poza kamerami Gessler powiedziała kilka bardzo niemiłych słów"
Gessler (AKPA, AKPA)
Kelnerka z "Kuchennych rewolucji" o kulisach programu. "Poza kamerami Gessler powiedziała kilka bardzo niemiłych słów"
Magda Gessler (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *